Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 31 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Śliniaki dla dzieci z rękawkami lub bez.

Śliniak z rękawami to produkt po który często sięgają rodzice. Śliniaki dla dzieci to kategoria, w której odszukacie wiele śliniaków. Produkowane są z różnych tkanin które zabezpieczą odzież dziecka w trakcie karmienia. Śliniaki dla dzieci dzielimy na bawełniane, bawełniane z podszytą ceratką, plastikowe z pojemnikiem na spadający pokarm. Występują również jako śliniak z rękawami. Każdy z tych produktów spełni swoje zadanie nie mniej system mocowania odróżnią je od siebie.

Śliniaki dla dzieci i niemowląt różne kolory

Każda mama wybierze inny śliniaczek dla dziecka spośród takich które są zapinane na napy lub są wiązane. W zależności od producenta możemy wybrać rodzaj zapięcia. Śliniaczki plastikowe z pojemnikiem na spadający pokarm to dobre rozwiązanie dla tych wszystkich którzy już wiedzą że dzieci nie zawsze ładnie jedzą. Niektóre dzieci dla zabawy dosyć często wypluwają to co my próbujemy włożyć im do ust:) i śliniak idealnie się sprawdzi. Pokarm nie będzie rozrzucany po ziemi na krzesełku tylko znajdzie się w odpowiednim dla siebie pojemniku. Szeroka oferta zawieszek do smoczków uspokajających.

Śliniak z rękawami – dla wszystkich małych zuchów

Przy zakupie śliniaka dla dziecka zapraszamy do zapoznania się z całą gamą łyżeczek do karmienia różnych bezpiecznych naczyń. Wybór jest ogromny miseczki do karmienia, plastikowe talerzyki, kubki z melaminy, czy łyżeczki. Nowością są łyżeczki do karmienia reagujące i zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą śliniaków takich firm jak: Canpol babies, Baby Duet, Ceba, Baby Ono i wiele innych producentów. Śliniak z rękawami może również służyć jako zabezpieczenie przy malowaniu farbkami.