Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 31 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Smoczek Avent do butelek do karmienia

Smoczek Avent, to produkt który występuje zarówno jako kauczukowy oraz silikonowe. Smoczki wykonane z naturalnego kauczuku polecane są tym paniom, które karmią na przemian piersią i butelką. Jest to również propozycja dla tych co chcą by dziecko wróciło z powodu jakiejś przerwy w karmieniu piersią do tej metody. Żółty kolor smoczków jest charakterystyczny i jego odbarwianie jest bardzo dobra oznaką że należy bezwzględnie wymienić go na nowy. Smok silikonowy to produkt wykonany z silikonu i posiada od od 1- 3 warstw silikonu.

Smoczki do butelek silikonowe i kauczukowe

W ofercie są smoczki standardowe, oraz dynamiczne które swoim właściwościami i budowa przypominają brodawkę. Smoczek Avent lub inny należy zakupić koniecznie do wieku i nie powinniśmy używać ani za małych ani za dużych. Jest to konieczne ponieważ dziecko nie potrafi jednocześnie oddychać i połykać. Nieodpowiednie dobranie smoczka może spowodować że albo dziecko będzie się dławiło albo będzie się złościło bo nie będzie otrzymywał tyle pokarmu ile powinno. Niedopuszczalnie jest robienie według uznania większych lub mniejszych dziurek dziurawiąc go igłą itp.

Smoczek dla noworodka do butelki do karmienia

Taki zabieg umożliwi bowiem odgryzienie lub odpadniecie kawałka smoczka i wpadniecie tego elementu do ust noworodka. Może stanowić to bardzo duże zagrożenie dla zdrowia życia dzieci i niemowląt. Smoczki do butelek szerokootworowych dostępne są we wszystkich wymaganych rozmiarach. W ofercie są taki erozmiary jak: mini, wolny, średni,szybki oraz trój-przepływowy czy też smoczek do kaszki.. Posiadamy w swojej ofercie produkty do butelek następujących firm: Lovi, Canpol, Bibi, Babyono, smoczek Avent, Mam, Toommee Tippee, Chicco, Nuk, Dr Browns. Pamiętajmy że smoczki się zużywają i należy bezwzględnie je wymieniać co ok 30 dni. Jeżeli jesteśmy zainteresowani smoczkami możemy kupić jednocześnie akcesoria. Szczotki do mycia które maja charakterystyczną końcówkę która umożliwia dotarcie do każdego miejsca. Płyn do mycia by dziecko nie koniecznie zapoznawało się z smakiem płynu do myci naczyń typu Ludwik:). Można zakupić sterylizator lub suszarkę do butelek i smoczków. Zapraszamy do kontaktu z handlowcem w przypadku pytań. Na każde pytanie chęcią odpowiemy.