Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Avent smoczki do karmienia niemowląt

Avent smoczki wąsko otworowe do butelek do karmienia, to produkt które występuje w kilku rozmiarach. Różnią się od siebie detalami i pasują zazwyczaj do danego producenta. Smoczków do butelek jest kilka rodzaji i dzielą się na wąsko otworowe i szerokootworowe w zależności od szyjki butelki do karmienia. Smoczek do butelek wąsko otworowych dzielą się na rozmiary: mini, wolny, średni, szybki, do podawania kaszki oraz trój przepływowy. Ten ostatni jesy smoczkiem umożliwiającym podawanie pokarmu lub napoju w 3 różnych rozmiarach. Występują również w dwóch rodzajach, kauczukowe i silikonowe. Producent Avent posiada szeroką ofertę smoczków do butelek. Szeroka oferta śliniaków dla dzieci  bawełnianych i z ceratki.

Lovi smoczki dynamiczne 3 warstwy silikonu

Smoki kauczukowe są wykonane z naturalnego kauczuku i używanie tego produktu umożliwia powrócenie do karmienia piersią. Smoczek kauczukowy to produkt bardziej miękki i zalecany tym wszystkim mamom które karmią przemiennie piersią lub butelką. Avent smoczki są wykonane z silikonu z jednej lub kilku warstw są przeźroczyste nie mniej z syntetycznego materiału. Prosimy koniecznie pamiętać że smoczek należy wymieniać co około miesiąc. Wymiana powinna być proporcjonalna do używania i zużycia. Smoczka pomimo dobrej jakości nie możemy używać wiecznie zmienia on swój kształt. Możemy również mnieć problem z zgryzem dlatego należy je bezwzględnie wymieniać.

Lovi smoczek do butelki do karmienia dzieci

Wymiana smoczków powinna być maksymalnie co ok 30 dni. Częste żucie, gryzienie wpływa bezpośrednio na osłabianie silikonu lub kauczuku i może się kawałek oderwać i tym samym narazić dziecko na zadławienie. W przypadku zainteresowania smoczkiem koniecznie prosimy również zwrócić uwagę na jego przepływ, który powinien być dostosowany do wieku dziecka. Produktami które mogą się przydać są szczotki do mycia butelek, podgrzewacze oraz płyny do mycia butelek które nie maja zapachu i smaku. Doskonale nadają się dla niemowląt i są znakomite do mycia wszystkich smoków jak i Avent smoczki. Zapraszamy do działu w którym znajduje się szeroka oferta śliniaków dla niemowląt