Filtruj produkty Widoczne wszystko 8 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Sterylizator do butelek prosty i skuteczny

Sterylizator do butelek i smoczków do mikrofalówki lub elektryczny. Każdy rodzic dba o swoje maleństwo i stara mu się dać maksimum bezpieczeństwa. Na przeciw wyszły firmy produkujące sterylizatory do smoczków i butelek. Niwelują one niemalże wszystkie bakterie i zarazki. Dzięki nim masz pewność, że butelka i smoczek Twojego szkraba są zawsze czyste. Posiadamy dwa rodzaje sterylizatorów:. Sterylizator do butelek elektryczny to urządzenie szczególnie przydatne dla rodziców z małymi dziećmi.

Sterylizacja butelek i smoczków w mikrofalówce

Sterylizatory występują w wielu rozmiarach o różnych parametrach. Przy wyborze stylizatora elektrycznego zwróćmy uwagę na szybkość jego pracy która jest uzależniona od mocy grzałki. Będzie miało to duże znaczenie przy kosztach eksploatacji. Im wolniejsza praca sterylizatora elektrycznego tym większy pobór prądu. Kolejnym czynnikiem który powinien być decydujący przy kupnie produktu to jego wielkość. Zastanówmy się czy wystarczy nam stylizator który pomieści kilka butelek 120 ml lub taki który pomieści również butelki 260 ml oraz z 330 ml. ml. Szeroka oferta laktatorów elektrycznych.

Szybki i niezawodny sterylizator Tommee Tippee

Zapraszamy również do działu w którym znajdziemy tańsze stylizatory do mikrofalówek. Sterylizatory do mikrofalówki to produkt mający stosunkowo niską cenę. Kupując sterylizator do butelek do mikrofalówki najważniejszym czynnikiem są jego wymiary. Wymiary sterylizatora są istotne bowiem sterylizacja jest tylko możliwa kiedy zamknięty stylizator znajduje się w mikrofalówce. Sterylizator do mikrofalówki jest wykonany z tworzywa, w środku jest wstawiona siatka która umożliwia powieszenie i ułożenie butelek i smoczków. Sterylizacja następuje poprzez wlanie małej ilości wody i ustawienie odpowiedniego czasu w mikrofalówce. Doprowadzimy do zagotowania wody i para powoduje sterylizację produktu. Sterylizator do butelek higiena na najwyższym poziomie.