Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Na chłodne dni termoopakowanie Canpol

Termoopakowanie do butelek dla dzieci i niemowląt to produkt, który idealnie nadaje się w zimne jak i upalne dni. Termoopakowanie do butelek dostępne jest jako pojedyncze oraz podwójne. Każde termo-opakowanie jest na inne rodzaje butelek. Są produkty przeznaczone od 120 przez 260 skończywszy na 330 ml. Rozróżnia się również czy butelka jest wąsko-otworowa czy szeroko-otworowa. Kształt butelki decyduje czy nasza butelka zmieści się do danego termoopakowania. Jeżeli mamy butelki wąsko otworowe do 260 ml bez problemu możemy kupić każde termoopakowanie. Koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą kubków niekapków w naszym sklepie.

Termoopakowanie pojedyńcze lub podwójne

Jeżeli jesteśmy zainteresowani termoopakowaniem do butelek szerokootworowych lub dużych jak 300 ml koniecznie zapytajmy handlowca. Handlowiec udzieli nam informacji czy dana butelka w danym rozmiarze będzie pasowała do wybranego przez nas produktu. Dla podróżujących zimą polecamy żelowe podgrzewacze do butelek. W naszej fecie dostępne są pojedyncze i podwójne termoopakowanie do butelek firm takich jak: Ceba baby, Lovi, Canpol Babies , Mam, Baby Ono w wiele innych

By utrzymać ciepło podczas spacerów termoopakowanie BabyOno

Termoopakowanie do butelek w chłodniejsze dni pozwala na utrzymanie wyższej temperatury. Latem natomiast w upalnie dni utrzymuje standardową temperaturę płynów. Pamiętajmy o szerokości butelek a także o ich rozmiarze. W ofercie są również podgrzewacze turystyczne które mogą podgrzać mleko czy tez słoiczek bez konieczności podłączenia do prądu. Każdy z towarów posiada 24 gwarancję w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym handlowcem który postara się udzielić Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania.