Filtruj produkty Widoczne wszystko 15 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Butelka do karmienia, smoczek dla noworodka

Smoczek dla noworodka wyposażenie zestawów. W naszej ofercie posiadamy zestawy do karmienia które składają się z kilku produktów.
Zestawy dedykowane są dla chłopców jak i dziewczynek w odpowiedniej tonacji kolorystycznej. W tych praktycznych funkcjonalnych zestawach znajduje się wszystko czego potrzebujemy dla naszego dziecka. Smoczek dla noworodka, butelka do karmienia, śliniak czy zawieszka do smoczka to porukty które mieś musimy. Posiadamy zestawy z różnych firm takich jak : Nuk, Dr Browns , Chicco,Tomme Tippee i wielu innych. Szeroka oferta smoczków do uspokajania od 0.

Smoczek do karmienia niemowląt w zestawie prezentowym

Zestawy do karmienia zawierają butelki do karmienia w różnych pojemnościach oraz smoczki uspokajające z zawieszkami. Produkty występują również w zestawach z grzechotkami, ręcznikami i innymi drobiazgami. Zestawy do karmienia mogą być świetnym pomysłem na prezent. Mogą one być przydatne już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Zapraszamy również do działu butelki do karmienia oraz smoczki uspokajające. Znajdziecie Państwo tam bardzo duży wybór produktów od butelek szklanych i plastikowych. W ofercie posiadamy smoczki kauczukowe i silikonowe, okrągłe anatomiczne i symetryczne. Smoczek dla noworodka najlepiej kupić w rozmiarze 0-2 m.