Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 871 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Body z długim rękawem bawełniane dla niemowląt

Body z długim rękawem jest to jedno z bardziej popularnych ubrań dla noworodków i małych dzieci. Produkowane jest od rozmiaru 44 do 110 cm. Body niemowlęce z długim rękawem występuje w wielu kolorach z różnymi nadrukami lub haftami. Warto zwrócić uwagę na to by były z grubej bawełny. Oczywiście będzie się to wiązało z wyższą ceną ale bielizna niemowlaka przede wszystkim na być ciepła. Przy okazji będzie miła w dotyku i nie powinna uczulać. Body z długim rękawem można uzupełnić dodatkowa odzieżą niemowlęcą taka jak półśpioszki czy śpioszki. Szeroka oferta bielizny dla niemowląt.

Body niemowlęce długi rękaw nierozpinane

Body z długim rękawem zapinane jest w kroku na napy lub w przypadku odzieży niemowlęcej Koala Baby kolekcji Magnusie na magnesy. By uzupełnić całą odzież niezbędne jest zakupienie śpioszków bawełnianych dla niemowląt. Opcjonalnie można zakupić półślioszki niemowlęce. Pół śpioszki jeżeli są do tego przystosowane można odciąć stopy i zrobić z nich spodenki dla starszego dziecka. Body dla noworodka z długim rękawem to bez wątpienia jeden z bardzie popularnych towarów. W naszej ofercie znajdziecie produkty największych polskich firm jak Koala baby Pinokio Batyr czy Szwat i wiele innych. Kompletując wyprawkę i kupując bodziaka pamiętajmy o zrobieniu listy by nie okazało się że jednego rozmiaru mamy bardzo dużo a drugiego wcale.

Body z długim rękawem rozpinane czy nie?

Każdego ubranka powinniśmy mieć po min kilka sztuk 2-4. Ze względu na porę roku może odzież schnąć dłużej lub krócej, jeżeli twój maluszek na świat przychodzi zimą pomyśl o rezerwowej sztuce. Oczywiście możemy kupić body w ilości szt 2 ale musimy wtedy być przygotowaniu na to że przepieranie ręczne wieczorem będzie codziennością. Piorąc odzież dla niemowląt pamiętajmy o odpowiednich proszkach i płynach które zapobiegną uczuleniu i kłopotom ze skóra.