Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Dresy dziecięce, komfortowe ubranko dla maluszka

Dresy dziecięce są idealne dla naszych pociech w chłodniejsze dni. Dres niemowlęcy składa się z długich spodni oraz bluzy. Bluza może mieć kilka wariantów, może być rozpinana bądź nie. Dres należy do jednych z bardziej ulubionych ubrań ponieważ są one wygodne i przewiewne. Dresy dziecięce w zależności od jego producenta mają różny skład w większości dobrych marek jest to 100% bawełny. Występują w bogatej gamie kolorystycznej i w różnych fasonach.
Mogą mieć bluzę rozpinaną lub nie. Mogą mieś kaptur lub kieszeń kangura. Dres można nosić razem jako komplet lub możemy nosić osobno spodnie i bluzę. Szeroka oferta odzieży dla dzieci komplety dla niemowląt.

Kolorowe nadruki i naprawowanki na dresach dziecięcych

Na dresach dziecięcych często możemy zauważyć różne postacie z bajek, dzięki którym dres staje się atrakcyjny dla dziecka. W naszej ofercie sklepu polecamy dresy firmy Batyr, Szwat oraz Pinokio, Koala Baby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą spodni długich i ciepłych bluz. każdy z towarów ma gwarancję producenta na 24 miesiące. W przypadku pytań dotyczących produktów prosimy skorzystać z opcji zapytaj o produkt.