Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 61 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Kombinezony dla dzieci na jesień i zimę

Kombinezony dla dzieci wiosenno jesienne przeznaczone dla niemowląt. Produkty można zakupić od rozmiaru 62 do rozmiaru 98 cm Szukając kombinezonu dla dziecka warto zwrócić uwagę na to z jakich jest uszyty materiałów. W naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta kombinezonów które uszyte są z lekkich oddychających bawełnianych tkanin. Podszyte są delikatnym polarkiem, który powoduje że jest to produkt ciepły.

Ciepłe jednoczęściowe kombinezony dla niemowląt

Posiadamy w swojej ofercie również kombinezon dla noworodka, który uszyty jest z pluszowych materiałów. Kolorowe aplikacje i naszywki na kombinezonach spodobają się każdemu maluszkowi. Wybrane kombinezony dla dzieci posiadają odpinane kapturki które będą chronią dziecko przed wiatrem i deszczem. Bardzo istotne jest to by zamek lub zapięcie odpinało się na całej długości kombinezonu. Jest to bardzo ważne i powoduje że ubieranie maluszka będzie odbywało się komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Pinokio. Szeroka oferta kompletów na wiosnę i jesień dla naszego maluszka.

Kombinezony dla niemowląt na zimę i jesień

Wszystkie kombinezony dla niemowlaka oferowane w naszym sklepie, pochodzą od polskich producentów. Tkaniny z których są uszyte są wysokiej jakości. Tkaniny z których uszyte są kombinezony dla dzieci posiadają certyfikaty Bezpieczny dla niemowląt, Bezpieczny dla dziecka. Wszelkiego typu aplikacje i napy na kombinezonach są delikatne i nie podrażniają skóry dziecka. Każdy kombinezon dla noworodka oferowany w naszym sklepie jest tak przyjazny. Zaprojektowany i uszyty tak by nie krępował ruchów malucha i zapewniały zdrowy sen. Polecamy kombinezony dla dzieci wiosenno-jesienne z firm Gluck i Koala Baby. W przypadku pytań dotyczących rozmiarówki prosimy o kontakt poprzez pocztę elektronicza z naszym handlowcem