Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Komplety niemowlęce śpioszki i kaftanik

Komplety niemowlęce kaftanik + śpioszki to jeden z produktów które koniecznie musi być na naszej liście wyprawkowej. Kompletując wyprawkę dla niemowląt możemy kupować osobno śpioszki i osobno kaftanik lub kupić zestaw. Komplet składa się z kaftanika oraz śpioszków, kupują go możemy dokupić body z krótkim rękawem i stworzyć kilka zestawów. Przy zakupię bielizny niemowlęcej należy zwrócić uwagę na jakość produktu i kilka czynników które mogą wpłynąć na nasze zadowolenie lub też rozczarowanie.

Komplety niemowlęce, tanie czy droższe jaka jest różnica?

Gramatura bawełny to podstawa, producenci bielizny niemowlęcej tacy jak Sofija, Pinokio, Batyr, Szwat Koala baby stawiają na jakość. Produkują odzież z najwyższej jakości bawełny, niestety na rynku jest też grupa producentów którzy „oszukują”. Importerzy nie informują klientów o gramaturze produktu oferując dużo cieńszą bawełnę. Często po dotyku będziemy wiedzieli że do tego by dzianina była 100% bawełniana daleko. Kupując komplet niemowlęcy sprawdzajmy jakość nap, jest to bardzo ważne. Zalecamy zakupić kompleciki dla niemowlaka z metalowymi napami które mają znacznie dłuższą żywotność. Komplety niemowlęce kaftanik
+ śpioszki to produkt i na dzień do domu, oraz na spacery. W ofercie podsiadamy zarówno komplety niemowlęce standardowe jak i cieplejsze te które możemy zabrać na spacery. Do spania proponujemy zakup pajacyków niemowlęcych, które idealnie nadają się do spania.