Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 643 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Czapka dla niemowlaka wiązana pod brodą

Czapka dla niemowlaka to jeden z najważniejszych produktów podczas kompletowania wyprawki. Czapeczki dla noworodka nie tylko służą jako nakrycie głowy w chwili kiedy wychodzimy na dwór. Muszą być nakładane za każdym razem koniecznie po kąpieli. Czapeczka może być zakładana również w domu jeżeli nie mamy odpowiedniej temperatury we wszystkich pomieszczeniach. Czapka dla niemowlaka to produkt który osłania głowę oraz uszy. By utrzymywała się na swoim miejscu zazwyczaj jest wiązana pod brodą.

Czapeczki dla niemowląt na delikatnym ściągaczu

Czapeczki występują w wielu kolorach wzorach z nadrukowanymi haftami lub też zdobione nadrukiem. Każda czapeczka wykonana jest ze 100% bawełny wysokiej jakości i odpowiedniej gramatury. Na naszym sklepie zakupicie Państwo duży wybór czapek dla niemowląt bezszwowe lub tez tradycyjne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą czapek zimowych. Szeroka oferta butów dla dzieci niechodzących i przedszkolnych.

Czapeczki dla noworodka bez szwu z delikatnej bawełny

Czapka dla niemowlaka dla noworodka jest wiązana pod broda lub tradycyjne zwane smerfetkami. Czapeczki niemowlęce dla noworodka po kąpieli są dużo cieńsze od standardowych. Wykonane są z cienkiej i delikatnej bawełny koniecznie wiązane. Czapeczki smerfetki są na ściągaczu z delikatnej gumki dostosowują się do obwodu głowy. Występują w rozmiarówce od 36 ido 40 cm obwodu głowy. Czapeczka taka może być zdobiona haftem lub nadrukiem i jest dużo grubsza od kąpielowej umożliwia użytkowanie jej wiosną latem i jesienią na zewnątrz. Każda czapka dla niemowlaka występuje w wielu rozmiarach od takich dla wcześniaków do rozmiaru 34. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani czapeczkami w większych rozmiarach zapraszamy do kategorii nakrycia głowy