Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 225 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Z delikatnej i ciepłej bawełny pajacyki dla niemowląt

Pajacyki dla niemowląt bawełniane i pajace niemowlęce z weluru to najbardziej popularna odzież dla niemowląt. Może być wykorzystywana w dzień do zabawy w domu będziemy mieć gwarancję że plecy nie będą gołe. Mogą służyć jako piżamka dla najmniejszych zuchów.. Pajace niemowlęce wykonane są z wysokiego gatunku bawełny o bardzo wysokiej gramaturze. Taka dzianina zapewnia i komfort i ciepło oraz jest miła w dotyku nie powoduje alergii. Jakość bawełny odgrywa szczególna rolę przy cenie odzieży niemowlęcej.

Bawełniane ciepłe pajace dla niemowląt do spania

Często w importowanych dzianinach bawełnianych jest sporo domieszki, która niestety często powoduje uczulenie lub alergie. Zastosowanie wodnych farb do nadruku na odzieży daje poczucie bezpieczeństwa i nie uczuli. Pajace mogą być zdobione różnymi postaciami z bajek, mogę też mieć napisy typu „Kochany szkrab”. Pajacyki dla niemowląt dostępne są z dwoma rodzajami stopek, odkrytych i pełnych. Szeroka oferta śpioszków dla niemowląt.

Pajacyki dla niemowląt to nie tylko piżamka

Pajacyki niemowlęce występują jako bielizna z bawełny oraz frotki. Wszystkie pajacyki niemowlęce zapinane są na napy, metalowe lub plastikowe od kroku po szyję dając możliwość by rodzic lub opiekun bez problemu mógł przewijać dziecko. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą bielizny niemowlęcej takiej jak: body z długim rękawem, krótkim rękawem, śpioszki bawełniane. Kolejną grupą produktów są kaftaniki, koszulki, łapki niedrapki. Produkty są dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej.

Pajacyki dla niemowląt ze stópkami lub bez

Pamiętajmy jednocześnie że pajacyki dla niemowląt oraz pozostała bielizna koniecznie musi być prana w odpowiednich proszkach. Proszki do prania muszę być dedykowane niemowlakom by odzież nie uczulała. Dla tych najmniejszych maluszków koniecznie odcinajmy metki które są ze sztywnego atłasu i mogą podrażniać. W przypadku pytań dotyczących doboru bielizny niemowlęcej zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym który z miłą chęcią odpowie na każde zadane pytanie.