Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 18 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Piżamy dziecięce z długim i krótkim rękawem

Piżamy dziecięce z krótkim rękawem na cieplejsze dni i z długim na chłodniejsze. Na zdrowy, spokojny i komfortowy sen twojego maluszka ma wpływ przytulny pokoik, wygodne łóżeczko z odpowiednim materacem. Równie ważne jest odpowiednia pościel oraz wypełnienie i koniecznie pranie ich w dobrych proszkach, które nie powodują alergii. Jednym z najważniejszych czynników jest bez wątpienia piżama dziecięca.

Piżamy dla dzieci i niemowląt z bawełny

Aby dobrać odpowiedni strój do spania dla naszego małego śpioszka, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał z którego jest uszyty. Ważne jest rodzaj kroju oraz wykończenie. W przypadku pory roku możemy zwrócić uwagę by zakupić piżamę dla dziecka z długim rękawem jak i krótkim. Zapobiegnie to sytuacją że dziecko będzie spocone lub będzie mu za zimno ze względu na piżamkę. W naszej ofercie zawsze otrzymacie piżamy dziecięce z najlepszego gatunku bawełny, przewiewne oraz wyjątkowo delikatne. Piżama z takiej bawełny da nam gwarancję, że nie podrażni skóry dziecka.

Ciepłe i wygodne piżamy dziecięce krótki i długi rękaw

Górna część piżamy dziecięce jest zakładana przez głowę z ewentualnymi guziczkami na bokach. Dodatkowym atutem większości piżam dziecięcych jakie oferujemy jest to, że mają ściągacze na rękawach i nogawkach. Jest to bardzo wygodne dla dziecka. Dzięki temu drobiazgowi rękawy nigdy nie będą wpadać do talerza, a dolna część piżam zawsze będzie zatrzymywać się na kostce. Taki detal wpłynie na to że dziecko nigdy nie będzie narażone na upadek. W naszej ofercie otrzymać można piżamy w różnych rozmiarach dla dziewczynek oraz dla chłopców. Szeroka oferta pościeli dla dzieci.

Kolorowe nadruki postaci bajkowych na piżamach dla dzieci

Piżamy dziecięce dostępne są w różnych kolorach. Posiadają nadruki wielu znanych i lubianych przez dzieci bajek, co sprawia że są chętnie ubierane. Stają się nieodzownym elementem ich garderoby zakładanych z przyjemnością. Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który z miłą chęcią odpowie na każde pytanie.