Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 162 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Śpioszki dla niemowląt piżamka dla dziecka

Śpioszki dla noworodka to jeden z produktów, bez których wychowanie dziecka jest pawie nie możliwe. Bawełniane śpioszki dla niemowlaka okrywają nogi dziecka wraz z torsem. Do kompletu by niemowlak był ubrany musimy dokupić body z krótkim rękawem lub długim. Możemy również zakupić koszulkę lub kaftanik. Śpiochy dla niemowląt wykonane są zazwyczaj z 100% bawełny, posiadają w kroku zapięcia na napy. Napy mogą być metalowe lub plastikowe nowością są Magnusie zapinanie na magnes. Śpioszki dla noworodka na magnesy bez konieczności zapinania firmy Koala Baby. Szeroka oferta kompletów na lato dla dzieci i niemowląt.

Dla dzieci na dzień i noc śpiochy bawełniane

Metalowe napy pozwalają na dłuższe używanie produktu i zapobiegają rozpinaniu się śpioszków. Jest to zmorą w przypadku zakupu tańszych produktów z plastikowymi napami. Kompletując wyprawkę w zależności od pory roku powinniśmy zakupić minimum kilku par śpiochów niemowlęce. Śpioszki dla noworodka mogą być ozdobione sitodrukiem lub też z ozdobnym haftem.

Śpiochy niemowlęce bielizna dla niemowlaków

Kompletując wyprawkę podstawowym produktem są śpioszki nie mniej powinniśmy uzupełnić o inną bieliznę. Jeśli chcemy mieć dziecko zabezpieczone na całą noc dobrym rozwiązaniem jest pajacyk niemowlęcy. który pozwala nam ubrać dziecko tak że ma na wierzchu tylko dłonie i oczywiście głowę. Tak samo jak śpiochy niemowlęce mają rozpięcie w kroku najczęściej na napy. Bez problemu nie zdejmując całości odzieży możemy zmienić pieluszkę.

Bawełniane śpioszki dla niemowlaków

Śpioszki dla noworodka możemy kupić od rozmiaru 46 dla wcześniaków do rozmiaru 104 nie mniej najbardziej popularnym ostatnim rozmiarem jest 86-92. Od rozmiaru 92 kiedy dziecko samo siada na nocnik śpioszki są bardziej uciążliwe. Dla tych dzieci polecamy piżamy które dziecko potrafi zdjąć samo. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą bielizny niemowlęcej. j takiej jak body z długim rękawem lub innych