Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 598 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Codzienna pielęgnacja noworodka wanienka dla dziecka

Wanienka dla dziecka to produkt który mieć musimy na liście wyprawowej. Pielęgnacja to dział w którym odszukacie Państwo wszystko co jest przydatne do pielęgnacji niemowląt. Kosmetyki, chusteczki pielęgnacyjne po akcesoria wanienki do kąpieli i wszystko do jego kąpieli. Akcesoria kosmetyczne to właśnie tam odszukamy różnego rodzaju szczotek do włosów. Szczotki występują z włosia naturalnego lub sztucznego. Szeroka oferta nożyczek do paznokci, zaokrąglonych i cienkich czy też cążek do paznokci. Kosmetyki niemowlęce to dosyć poważny temat zwłaszcza że bywają takie kosmetyki które potrafią uczulić i zrobić problem. Dlatego oferujemy tylko produkty tych firm które gwarantują wysoką jakość. W kategorii pielęgnacja można odszukać.: mydła dla niemowląt, żele do myci a, szampony dla dzieci i niemowląt, emulsje do kąpieli, puder do pupy, oliwki i wiele innych. Popularnymi są emulsje do kąpieli które wlewany z woda do wanienek dla dzieci. Szeroka oferta okryć kąpielowych.

Codzienny rytuał kąpiel noworodka wanienki dla niemowląt

W dziale kąpiel noworodków możecie Państwo odszukać takie produkty jak wanienka dla dziecka duże lub małe. Leżaczki do niemowląt, maty antypoślizgowe, puszki i gąbki do kąpieli niemowląt które występują w opcjach z gąbkami lub bez. Stojaki do wanienek dla dzieci z suszarką lub tez bez, duże małe w rożnych kolorach do białych poprzez pastelowe. Nawilżacze do powietrza to produkty które pozwalają utrzymać odpowiednią wilgotność w pomieszczeniach i przez właściwą wilgotność pozwolić dziecku na komfortowy sen.

Wanienka dla dziecka czy wiaderko do kąpieli?

W kategorii pieluszki odnajdziemy zarówno pieluszki jednorazowe jak i wielorazowe. Wielorazowe pieluszki jak tetrowe,pieluszki bambusowe lub pieluszki flanelowe. W chwili kiedy zdecydujemy się na używanie pieluszek jednorazowych może okazać się potrzebny pojemnik na zużyte pieluszki. Jeżeli wiemy już że może się z nich wydobywać niezbyt przyjemna won. Proponujemy zakup pojemników na zużyte pieluszki które to gwarantują nam że zapach zostanie w środku.

Szeroka oferta wanienek z odpływem i bez

Niekoniecznie w całym domu musi unosić się zapach zużytej pieluszki.:)) W chwili kiedy okaże się że nasze dziecko może mieć gorączkę i nie mamy 3 minut by mierzyć temperaturę w pupie lub pod pachą idealnie sprawdza się termometr elektroniczny. Termometr który w kilka sekund pokaże nam temperaturę dziecka. Termometry do kąpieli do wanienek dla dzieci to produkt który łączy zabawkę z funkcjonalnością. Produktem,który może się przydać przy maluszku może okazać się waga dla niemowląt. Bywają sytuacje gdzie lekarz zaleci nam kontrolę masy dziecka i właśnie do tego będzie idealna. Dokładna waga dla niemowląt, która jest wyprofilowana tak by dziecko nie spadło jak i umożliwia położenie całego dziecka na tym produkcie.

Stojaki do wanienek dla niemowląt 86 i 102 cm

Proszki płyny do prania i płukania to dział w którym możemy zakupić pełną ofertę produktów do prania odzieży niemowlęcej. Tak jak w kosmetykach dla niemowląt stawiamy tylko na sprawdzone i godne polecenia marki. Ostatnim działem jest ząbkowanie w którym to umieściliśmy wszystkie produkty które mogą załagodzić i pozwolić na ciut mniejszy ból. Gryzaki, które można chłodzić rożnego rodzaju grzechotko gryzaki to produkty które bez wątpienia musi mieć każdy rodzić gdy dziecko ząbkuje. Pamiętajcie jednak Państwo że nie każdy gryzak nadaje się dla każdych zębów i dlatego w naszej ofercie znajdziecie. Pastwo gryzaki dla niemowląt na każdy rodzaj zęba bez względu czy to jedynka, dwójka czy też czwórka