Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 68 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Aspirator do nosa katarek do odkurzacza akcesoria dla niemowląt.

Katarek do odkurzacza skuteczny aspirator dla dzieci. W dziale akcesoria odnajdziecie Państwo szereg produktów które służą do codziennej pielęgnacji niemowląt. Ceratki i podkłady higieniczne zabezpieczające materace dziecięce lub służą kobiecie do porodu. Gruszki do nosa, aspiratory do nosa. Katarek do odkurzacza czy Frida to produkty które pozwolą odciągnąć nadmiar wydzieliny. Można go zastosować gdy  dziecko będzie miało mniejszy lub większy katar. Kompresy jałowe gaziku do pielęgnacji pępka. pełna oferta akcesoriów dla niemowląt.

Najlepsze dla noworodków mechaniczne aspiratory do odkurzaczy – katarek.

Nożyczki do paznokci dla niemowląt i cążki to elementy które pozwolą zadbać o paznokci. Dziecko ostrymi jak żyletki paznokciami może porysować sobie twarz. Płatki kosmetyczne do pielęgnacji ciała i twarzy niemowlaka oraz szeroka oferta szczotek do włosów z włosia naturalnego, sztucznego czy tez mieszanki. Szczotki do włosów dla dzieci i niemowląt występują w wielu kolorach wzorach i rozmiarach. Szeroka oferta aspiratorów do odkurzacza. Katarek lider wśród aspiratorów.

Akcesoria dla niemowlaków aspirator katarek do nosa

Szczotki można zakupić jako pojedynczy produkt lub tez w zestawach. Szczoteczki do zębów dla niemowląt które potrzebne są każdego poranka i wieczora oraz termometry. Termometry elektroniczne, termometry do ucha i czoła oraz standardowe termometry które muszą się znajdować w każdym domu w którym jest małe dziecko. Szeroka oferta akcesoriów pozwala na skompletowanie swojej wyprawki według swoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego sklepu. Poza akcesoriami dla niemowląt, jak aspiratory do nowa typu katarek czy Frida zakupić można kompletną wyprawkę. Zaczynając od wózków dziecięcych przez łóżeczka, nosidełka aż po smoczek do butelki. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z chęcią odpowiemy na każde pytanie.