Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 24 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Aspirator do nosa dla każdego niemowlaka Fride Nosa

Frida nose aspirator no nosa to urządzenie dzięki któremu można oczyścić nos niemowlaka. Na rynku dostępnych jest wiele modeli od gruszek do nosa, przez aspirator do nosa Frida nose którym odciąga się wydzielinę z nosa za pomocą siły płuc. W ofercie jest aspirator elektryczny który śluz wyciąga z nosa poprzez naciśniecie guzika. Aspirator ten jest na baterie i posiada wymienne końcówki – baloniki. Kolejnym Aspiratorem do nosa jest jest urządzenie które podłączamy do odkurzacza i popularnie nazwanym jest katarkiem. Każde z tych urządzeń ma swoich zwolenników jak i przeciwników nie mniej w zależności od intensywności kataru przydaje się jeden lub drugi. Frida nose aspirator to jeden z popularniejszych produktów na naszym rynku.

Aspirator do nosa elektryczny lub Nosefrida aspirator

Aspiratory do nosa elektryczne są przede wszystkim higieniczne i zawsze gotowe do użycia. Nazywane popularnie gruszką elektryczną urządzenie to jest na baterie. W zestawie mamy małe baloniki z prowadnicą w kształcie stożka która wkładamy w nos. Za pomocą przycisku uruchamiamy elektryczny aspirator do nosa który zasysa wydzielinę z noska do balonika. Jest to o tyle fajne że nie mamy kontaktu z ustami jak w przypadku Frida nose. Gruszką mechaniczną zawsze można wyciągnąć nieco więcej niż płucami. Do każdej gruszki elektrycznej można zakupić oddzielnie zapasowe baloniki.

Aspirator katarek sposób na katar i problem z głowy

Aspirator Katarek to najbardziej popularny odciągacz kataru na rynku polskim. Każdy rodzic bowiem wie że w przypadku kiedy katar jest bardzo silny i nie ma możliwości odciągnięcia go może spowodować choroby. Zapalenie ucha oraz inne bardziej kłopotliwe choroby zaczynają się od silnego kataru. Aspiratory do odkurzacza to produkt który poradzi sobie jako jedyny z bardzo silnym katarem i obfitą gęstą wydzieliną. W mechanicznym aspiratorze nie mamy uzależnionej mocy ssania od pojemności płuc jak to jest w przypadku Frida nose. Katarek aspirator połączamy do odkurzacza, jego końcówka jest w kształcie stożka i pasuje do każdej rury odkurzacza. Poprzez włączenie uzyskujemy delikatna siłę ssania a po przyłożeniu drugiej strony do nosa, do specjalnego pojemnika ściągana zostanie wydzielina. Produkt jest o tyle dobry że ma nieograniczoną długości pracy i bez problem poradzi sobie z każdym katarem. Zapraszamy do zapoznania się z produktami wymiennymi do katarka.

Najlepszy sposób na katar aspirator do odkurzacza

Aspirator do nosa do odkurzacza to bez wątpienia najlepszy produkt ale i aspirator Frida zdaje egzamin. Nose Frida do nosa to urządzenie które działa na siłę płuc. Jedną końcówkę urządzenia wkładamy do swoich ust, drugą do nosa dziecka. Aspirator Frida posiada filtr który zapobiega dostaniu się wydzieliny dziecka do naszych płuc. Filtr zabezpiecza przed niespodziankami. Aspirator Frida nose można rozkręcić do mycia i używać go wielokrotnie. Bez większego problemu poradzi sobie ze średnim katarem i jest dużo bardziej komfortowy niż gruszka do nosa.

Aspirator do nosa frida czy gruszka do nosa

Gruszka dla niemowląt do odciągania wydzieliny jest skuteczna ale w przypadku słabego luźnego kataru. Gruszki do nosa są stosunkowo małe i niewielka ilość powietrza nie zawsze poradzi sobie z nadmiarem wydzieliny gdyby się przytrafił katar. Aspirator do nosa bez problemu poradzi sobie z większym katarem lub gruszka elektryczna. Najbardziej skutecznym jest frida do odkurzacza która bez problemu ściąga katar z zatok. Do bardziej efektywnego ściągania wydzieliny konieczna jest woda morska. Szeroka oferta okryć i ręczników kąpielowych.