Filtruj produkty Widoczne wszystko 13 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Nożyczki do paznokci dla niemowląt codzienna pielęgnacja

Nożyczki do paznokci dla niemowląt to jeden z produktów które koniecznie musi znaleźć się w naszej wyprawce. Oferta nożyczek do paznokci jest bardzo szeroka i wbrew pozorom nie jest wybór łatwy. Dzieci mają bardzo malutkie paznokcie i w dodatku ostre jak żyletki więc pielęgnacje trzeba przeprowadzać praktycznie codziennie. Na rynku mamy kilka nożyczek dla niemowląt. Nożyczki dla dzieci występują jako: proste, zakrzywione, i nożyczki bezpieczne. Beż względu na to jakie chcemy musimy zwrócić koniecznie uwagę by dla dziecka miały zaokrąglone czubki.

Zaokrąglone, proste, bezpieczne rodzaje nożyczek dla niemowląt

Jeżeli nastąpi niespodziewany ruch unikniemy zrobienie krzywdy. Nożyczki do paznokci dla niemowląt powinny tez być dosyć cienkie tylko takie bowiem pozwolą na to by wygodnie obciąć paznokcie. Dla dzieci nożyczki mogą być tez zaokrąglone, pomagają po oparciu o palec prowadzić tak aby nie zrobić krzywdy dziecku. Produkty dla niemowląt jak nożyczki do paznokci dla niemowląt występują również jako pojedynczy produkt, niektóre mają na wyposażeniu pochewkę na nie. Mogą występować w dużych zestawach kosmetycznych z cążkami, pilniczkiem itp.

Do obcinania paznokci u dzieci nożyczki do paznokci

Cążki dla niemowląt to sposób na załatwienie codziennej higieny. W zależności od rodziców którzy jedni preferują tą czynność wykonywać za pomocą Nożyczki do paznokci dla niemowląt inni bardziej wolą cążki dla niemowląt. Cążki występują w różnych modelach i w zależności od niego są większe mniejsze lub z kółkiem na palec. Kształt cążków jest przeróżny nie mniej producenci starają się wybrać na tyle optymalny by każdemu rodzicowi było wygodnie wykonywać tą czynność pielęgnacją. W ofercie sklepu możecie odszukać ciążki dla dzieci takich producentów jak Tommee Tippee, Canpol Babies Babyono. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu udzielimy Państwu odpowiedzi na każde pytania. Zapraszamy do zapóźniania się z całym dziełem pielęgnacja . Szeroka oferta aspiratorów do nosa dla dzieci i niemowląt.