Filtruj produkty Widoczne wszystko 11 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Świecące szczoteczki do zębów dla dzieci

Szczoteczki do zębów dla dzieci powinna być wykonana z miękkiego włosia. Dlatego że szczoteczka ma kilka zadań Jedno to mycie zębów a drugie to masowanie dziąseł. Dla dzieci najmniejszych – niemowląt w ofercie sklepu znajdują się szczoteczki do masowania dziąseł. Masowanie odbywa się przez założenie jej na palec na palec. Ponieważ szczoteczki te wykonane są z silikonu a ich struktura ma przede wszystkim ma najważniejsze zadanie masaż dziąseł.

Szczotki do zębów dla dzieci z ogranicznikiem

Dla starszych dzieci które potrafią już umyć dzieci mamy dwa rodzaje szczoteczek. Standardowe szczoteczki do zębów dla dzieci są dostosowana do wielkości jamy ustnej dziecka. Najważniejsze by była wykonana z miękkiego włosia. Jeżeli nie mamy jeszcze pełnego zaufania do naszego dziecka ponieważ jest małe. I wiemy że twardy przedmiot w ustach dziecka może być zagrożeniem wybrani producenci przychodzą nam z ratunkiem.

Szczoteczka do zębów + pasta do zębów

Dlatego na rynku są dostępne szczoteczki do zębów dla dzieci z ograniczniki. Takie szczoteczki do zębów dla dzieci są wyposażone w pierścień ponieważ dostosuje szczoteczkę dla dziecka. Który montuje się mniej więcej na połowie rączki. Dlatego doskonale zabezpiecza taki pierścień dziecko przed nieumyślnym wepchnięciem całej szczotki do ust. W ofercie producentów są również szczoteczki elektryczne dla dzieci. Jeżeli nie mamy możliwości by być z dzieckiem w łazience albo nie do końca mu wierzymy że umyje zęby na pomoc przychodzi elektryczna szczoteczka.

Pierścień zakładany na rączkę szczoteczki – bezpieczne mycie zębów

Szczotka taka jest dobrym rozwiązaniem. Polecamy również szeroką ofertę past do zębów dla dzieci o różnorodnych smakach. Smakowe pasta do zębów wpływają na to że dziecko chętniej je myje. Dlatego rodzice często sięgają po pasty w ulubionych smakach dzieci. Sprawdzenie poprawności umycia zębów można sprawdzić kupując do tego specjalną tabletkę w aptece. Szeroka oferta pasty do zębów dla dzieci.