Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 290 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Kąpiel noworodka w wanienkach do kąpieli na stelażu

Kąpiel noworodka to kategoria w której odnajdziecie Państwo wszystkie produkty niezbędne do kąpieli noworodków i dzieci. Kategorię tą podzieliśmy na podkategorie dlatego by ułatwić Państwu poruszanie się po naszym sklepie internetowym. Kąpiel noworodka to czynność, przy której należy zachować szczególną ostrożność. Najważniejsze jest użytkowanie produktów ze znakiem bezpieczeństwa ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo dziecka w kąpieli a także komfort rodzica. Zabawki do kąpieli dla dzieci urozmaicą tą czynność, wpłyną bezpośrednio na zwiększenie zainteresowania przez dziecko. Większość zabawek to popularnie mówiąc piszczki, różnego rodzaju sitka do łapania rybek.

Bezpieczna kąpiel noworodka w wanience lub wiaderku

Kubki służące do przelewania wody to ulubione zajęcie w kąpieli wielu dzieci. Dlatego należy zwrócić uwagę by zabawki, które są w wodzie po kąpieli koniecznie osuszyć. Idealnym tego służą różnego rodzaju pojemnik na zabawki do kąpania, pojemniki te zawieszane są na baterii. Wiaderka do kąpieli to popularny produkt ponieważ niemowlę nie jest w stanie się przekręcić a tym samym zachłysnąć. Do wiaderek do kąpieli dostępne są podstawki pod wiaderka, najbardziej popularnym jest wiaderko Tummy Tub. Bezpieczna kąpiel noworodka to priorytet.

Termometry do ucha i czoła szybki pomiar temperatury

Wanienki plastikowe do kąpieli występują w dwóch rozmiarach duża wanienka do kąpieli 102 cm oraz mała wanienka do kąpieli noworodków 84 cm. Obie wanienki dostępne są w wielu opcjach i bogatej gamie kolorów. Wanienki do kąpieli możemy podzielić na standardowe oraz te z termometrem i odpływem. Dlatego wanienki z odpływem możemy śmiało zarekomendować wszystkim rodzicom z bardziej lub mniej chorym kręgosłupem.Ponieważ taka wanienka umożliwia spuszczenie wody bez konieczności podnoszenia wanienki wraz z wodą. Termometry do kąpieli w dzisiejszych czasach są bezrtęciowe i stanowią dobra zabawkę. Termometry do kąpieli dostępne są w rożnych kolorach i wzorach są zawsze bezpieczne (bez szkła).

Stelaż do wanienki do kąpieli dla niemowląt z suszarką lub bez

Stojaki do wanienki to produkty pozwalające na kąpiel noworodka w dużo bardziej komfortowych warunkach. Osoby dorosłe nie muszą się nachylać mogą tą czynność prowadzić w pozycji stojącej oszczędzając kręgosłup. Stojaki do wanienki małej i dużej występują w dwóch opcjach z suszarką i bez oraz w srebrnym i białym kolorze. Najważniejsze by zwrócić uwagę by stojak do wanienki kupować razem z wanienki. Nie każdy stojak do wanienki pasuje do każdej wanienki do kąpieli. Ręczniki do kąpieli zwane potocznie okryciami kąpielowymi to ręcznik w większości w kwadracie z naszytym trójkątem który tworzy kapturek na głowę. Kąpiel noworodka bez okrycia jest prawie niemożliwa. Okrycia kąpielowe są bardziej i mniej chłonne dlatego zwróćmy koniecznie uwagę z czego jest wykonany lub zapytajmy sprzedawcę.

Wanienka do kąpieli noworodka 102 czy 86 cm

Regały do kąpieli to nic innego jak doskonałe połączenie kilku produktów takich jak: wanienka do kąpieli,stojak do wanienki, usztywniany przewijak dla niemowląt oraz półeczki. Dlatego regały kąpielowe są niezastąpione w przypadku małych pomieszczeń gdy tylko jeden z rodziców kąpie dziecko mamy wtedy wszystko pod ręką. Regał kąpielowy jest stabilny posiada kółeczka do przemieszczania. Myjki do kąpieli to znakomity produkt który nie służy tylko do mycia ale i masowania dziecka, możemy nanieść na myję płyn do kąpieli lub mydełko utworzyć pianę i delikatnie myć niemowlaka Zaleca się by kąpiel noworodka była zawsze z dodatkiem dedykowanych płynów. Ponieważ wpływa to na niewysuszanie skóry.

Wanienki dla niemowląt, konieczność czy komfort kąpania?

Leżaczki do kąpieli to produkt, który jest niezbędny i dlatego mamy na rynku kilka dostępnych modeli. Gąbki do kąpieli, leżaczki z metalowym stelażem i frotką oraz z plastikowe z tworzywa. Wszystkie leżaczki podnoszą bezpieczeństwo malucha można stosować od chwili kiedy niemowlę ma zagojony pępek. Najważniejsze jest by chronić niezagojony pępek przed wodą. Kubek domycia głowy jest dla dzieci które albo nie znoszą mycia głowy. Część gumową kładziemy na czole i dlatego, woda spływa na tył głowy ochraniając oczy. Taborety antypoślizgowe przeznaczone są dla dzieci starszych które nie dosięgają do umywalki. Taborety są antypoślizgowe zapewniające stabilność. Maty antypoślizgowe to produkt który musimy rozłożyć pod pupą każdego siedzącego dziecka . Kąpiel noworodka bez maty jest niebezpieczna a jej użycie jest właściwie konieczne.

mata antypoślizgowa do wanienki dla niemowląt i pod prysznic

Mata antypoślizgowa zapobiega pośliźnięciu się dziecka, dlatego jej użytkowanie jest najważniejsze. Na rynku są dostępne maty antypoślizgowe w kilku rozmiarach małych i dużych. Krzesełka do kąpieli dla starszych dzieci są wyposażone w przyssawki które zapobiegają przemieszczaniu się tego produktu. Krzesełka mają obręcz dookoła i dają poczucie bezpieczeństwa rodzicowi gdy ten musi na sekundę spuścić dziecko z pola widzenia. W kategorii kąpiel odnajdziecie Państwo całą gamę produktów które nie tyle są gadżetami a produktami które wpływają na bezpieczeństwo dziecka w kąpieli. Kąpiel noworodka zawsze powinna się odbywać w odpowiedniej temperaturze w pomieszczeniu dlatego warto mieć na stałe termometr