Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 42 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Leżaczek do kąpieli – komfort twojego dziecka w wanience

Leżaczek do kąpieli bardzo przydatny produkt. Dlatego każdy rodzic który powinien go zakupić kompletując wyprawkę dla niemowlaka. Na naszym rynku są dostępne 3 rodzaje leżaczków do wanienek. Wszystkie leżaczki możemy używać do kąpieli niemowlaka. Na samym początku gdy dziecko ma kilka dni i nie zagojony pępek jest to konieczne. Pępek jest elementem którego nie możemy zamoczyć. Dlatego doskonale sprawdza się pluszek wkład z gąbki do wanienki.

Bezpieczny leżaczek dla niemowląt do wanienki 102cm

Jego profilowany kształt uniemożliwia się obrócenie dziecka zachowując bezpieczną pozycję a przez swoją grubość pozwala by w wanience było więcej wody. Gąbka, jeżeli ją chcemy używać zimą czy w okresie jesienno wiosennym nie będzie zbyt higieniczna. Najważniejsze w higienie jest by była gąbka czysta. By pluszek od kąpieli do kąpieli mógł wyschnąć. Dlatego na lato jest idealny, w chłodne dni dobrze jest mieć dwie szt. Kolejnym produktem jest Leżaczek do kąpieli z frotki, na stelażu z pręta mamy rozciągnięta frotkę. Dlatego idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, taki leżaczek jest doskonały i idealnie się sprawdza. Szeroka oferta zabawek dla niemowląt do kąpieli.

Fotelik do kąpieli dla niemowląt i dzieci

Najważniejsze jest by pamiętać aby leżaczek do kąpieli dobrać do wanienki. W celu zwiększenia przyczepności można zastosować pod leżaczek do kąpieli matę antypoślizgową. Ostatnim produktem jest plastikowy leżaczek, jest on tak wyprofilowany ze dziecko zabezpiecza się przez zsuwaniem za pomocą wypukłych miejsc pod paszkami oraz w kroku. Foteliki do kąpieli przymocowywane są do wanienki za pomocą przyssawek. Przyssawkami powodują, że produkt jest stabilny, należy pamiętać o tym by był on dopasowany do wielkości wanienki.

Leżaczki dla niemowląt z frotki idealnie się dopasowuje

Zapraszamy również do zapoznania się z profilowanymi wanienkami, które mają wbudowany leżaczek do kąpieli i umożliwiają bezpieczną kąpiel. W przypadku zakupu produktów z działu kąpiel zapraszamy do zapoznania się ze stojakiem do wanienki lub termometrem do kąpieli. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów.