Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 57 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Lezaczki do kapieli niemowląt do wanienki

Lezaczki do kapieli to produkty, który są konieczne podczas kąpieli noworodka. Dlatego rodzic kupując wyprawkę dla niemowlaka po prostu musi go mieć. Na naszym rynku jest wiele leżaczków ale są 3 kategorie produktów, które możemy używać do kąpieli niemowlaka. Ponieważ na samym początku gdy dziecko ma kilka dni i nie mamy za dużej wprawy w kąpieli noworodka używajmy gąbki. Jest to ważne ponieważ dziecko ma nie zagojony pępek,którego nie możemy zamoczyć. W takich przypadkach najważniejsze jest stosowanie wkładu z gąbki do wanienki zwanym pluszkiem do kąpieli.

Do każdej wanienki do kąpieli wkładka z gąbki

Pluszek do kąpieli jego kształt profilowany – anatomiczny jest ważny dlatego, że kształt uniemożliwia się obracanie dziecka. Dziecko zachowuje pozycję która jest bezpieczna a przez swoją odpowiednią grubość pozwala by w wanience było nieco więcej wody. Gąbka fajna jest latem bo szybko schnie. Jeżeli ją chcemy używać zimą czy w okresie jesienno wiosennym nie będzie zbyt higieniczna. Dzieje się tak ponieważ w większości czasu nie wyschnie całkowicie do kolejnej kąpieli. Dlatego jeżeli chcemy używać ten produkt zimą, kupmy 2 szt by jeden był zawsze suchy i gotowy do użycia.

Wkładka do wanienki czy lezaczki do kapieli

Kolejnym produktem jest fotelik do kąpieli wykonany z frotki. Na lakierowanym proszkowo metalowym stelażu ze stalowego pręta mamy naciągniętą grubą frotkę. Dlatego leżaczek idealnie dopasowuje się do dziecka. Taki leżaczek jest doskonały i idealnie się sprawdza zimą. Jego zaletą jest to ponieważ bardzo szybko tez schnie. Dobrze jest jak mamy możliwość sprawdzenia czy leżaczek do kąpieli jest dopasowany do wanienki. Czy nie jest za duży czy mały. Ważne jest to ponieważ powinien być stabilny. Popularnym jest również plastikowy fotelik przeznaczony dla dzieci od 0. Jest on wyprofilowany tak ze niemowlak jest zawieszony – zabezpieczony jest za pomocą miejsc pod pachami oraz między nogami w kroku. Ważne jest by produkt był stabilny dlatego producenci stosują przyssawki. Szeroka oferta naszego sklepu daje Państwu możliwość wyboru. Najważniejsze jest by móc dokonać wyboru. Dlatego zapraszamy serdecznie . Szeroka oferta regałów kąpielowych na kółkach.