Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 75 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Ręcznik dla niemowlaka okrycia kąpielowe dla dzieci

Ręcznik dla niemowlaka zwany okryciem kąpielowe dla dzieci i niemowląt to jeden z najważniejszych produktów przy kompletowaniu wyprawki. Dlatego krycia kąpielowe na naszym rynku dostępne są w dwóch rozmiarach 80×80 cm oraz 100×100 cm. Każdy ręcznik dla niemowlaka jest wyposażony w kapturek, którym możemy okryć dziecku głowę. Jest to ważne ponieważ po kąpieli głowa zawsze jest mokra i koniecznie musimy ją zakryć.

Okrycia kąpielowe i ręczniki dla niemowląt

Czym się kierować kupując ręczniki dla niemowląt? Dla każdego coś innego będzie wykładnikiem natomiast najważniejszym jest by okrycie było jak najbardziej naturalne. Jednocześnie ważne jest było mięciutkie w dotyku i zarazem super chłonne. Powinniśmy tez pamiętać o rozmiarach dla tych małych pociech w zupełności wystarczy 80×80 dla starszych większych dzieci 100×100. Szeroka oferta produktów do bezpiecznej kąpieli

Szeroka oferta ręczników dla niemowląt

Ręcznik dla niemowlaka dostępny jest w różnych składach tkanin. Bawełniane, przez coral, luna i z frotki. Wybór może być ciężki ponieważ każde dostępne jest wielu kolorach i wzorach. Dodatkowo z pięknymi aplikacjami które dodają uroku. Kompletując wyprawkę możemy śmiało zakupić minimum ręczniki kąpielowe bowiem jak to z ręcznikami bywa wycierają się. W przypadku codziennej kąpieli jest to nieodwracalne, dlatego warto mieć w zapasie 1 szt.. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dużych i małych ręczników kąpielowych dla dzieci i niemowląt takich firm jak: Cebababy, Matex, Canpol, Duet Baby, Wormar, Babyono i wiele innych.

Chłonne okrycia kąpielowe – ręczniki dla niemowlaka

W przypadku kompletowania wyprawki zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradnikami. Poradniki które pomogą przejść przez wybór odpowiednich produktów dla naszego maluszka. W przypadku niepewności zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który udzieli informacji czy to przez chat czy przez telefon.