Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Regały kąpielowe dla niemowląt produkt 3w1

Regały kąpielowe są rekomendowane, tym którzy mają mało miejsca w łazience. Oraz tym co kąpiel noworodka wykonują samodzielnie lub im się ten produkt spodobał:). Regał kąpielowy to połączenie kilku produktów takich jak.: Stojak do wanienki z gotowymi półkami na akcesoria do kąpieli dla niemowlaka. Wanienka do kąpieli wyposażona w odpływ, który sprawia że możemy w łatwy sposób opróżnić wanienkę z wody nie musząc jej podnosić. Jest to ważne dlatego że podnoszenie i wylewanie np. 20 litrów wody młodej mamie może okazać się dużym wyzwaniem.

Komfortowy regał do kąpieli noworodków

Przy wanience najczęściej jest półeczka na akcesoria środki higieniczne takie jak mydło itp. Regal kąpielowy posiada usztywniony przewijak dla niemowlaka który przykrywa wanienkę na czas pielęgnacji. Regal kąpielowy 3w1, wanienka, stojak, przewijak.

Regały kąpielowe dla niemowląt i dzieci

najważniejszym jest to że regały kąpielowe wyposażony są w kółka z hamulcem. Jest to o tyle ważne ponieważ kółka umożliwiają wygodne przemieszczanie regału kąpielowego po mieszkaniu. Zaletą regału kąpielowego jest jego stabilność produkt też jest projektowany by wizualnie był dostosowany do najwyższych wymagań. Regał do kąpieli możemy zakupić jako osobny produkt oraz jako produkt z komoda kąpielową. Zapraszamy do zapoznania się do pełnej oferty naszego sklepu. W dziale do kąpieli znajdziecie Państwo produkty takie jak: okrycia kąpielowe, termometry do kąpieli. Posiadamy również bogatą ofertę leżaczków, wanienki oraz cały szereg innych produktów.

Stabilny i komfortowy regał do kąpieli dzieci

W przypadku niepewności zapraszamy do kontaktu z działem handlowym gdzie nasz doświadczony personel pomoże w wyborze i odpowie na najbardziej nurtujące pytania. W przypadku zakupu produktów z działu regały kąpielowe zapraszamy do zapoznania się z oferta okryć kąpielowych, akcesoriów do kąpieli i zabawek. Szeroka oferta akcesoriów do kąpieli i myjek dla niemowląt.