Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Termometr do wody do kąpieli niemowląt

Termometr do wody do kąpieli to produkty spełniające dwie funkcje. Pokazują prawidłową temperaturę do kąpieli oraz potrafią być doskonałą zabawką. Dlatego ważne jest jaki wygląd termometru zakupimy i czy sprawdzi sie jako zabawka. Każdy termometr do kąpieli dla dzieci wykonany jest z tworzywa w pięknych kolorach i jest formą zabawki. Termometry do wody mają różne wzory o wyglądzie zazwyczaj zwierzaka, statku itp. Ciecz, która znajduje się w termometrze jest bezpieczna dlatego nawet w przypadku rozbicia termometru nic się nie stanie. Dzieję się tak dlatego że nowoczesne produkty do wody są to termometry bezrtęciowe.

Elektroniczny termometr do wanienki do kąpieli

Całość produktu jest wykonana z bezpiecznych półproduktów, szybek nietłukących itp. Termometr do wody do kąpieli jest dostępny również jako wklejka do wanienki. Ponieważ bywa nieprecyzyjny polecamy standardowy ponieważ jest dokładniejszy i lepiej widoczny. W naszej ofercie jest również dostępny termometr do wody elektroniczny która może służyć jako termometr do kąpieli i jako pokojowy. Najważniejsze jest byśmy pamiętajmy o idealnym ustawieniu temperatury do kąpieli. Jest to istotne dlatego ponieważ tylko idealna temperatura zapewni komfort dla maluszka. Musimy koniecznie pamiętać że w za chłodnej wodzie dziecko będzie marudne. Dlatego zadbajmy o prawidłową temperaturę by kąpiel była przyjemnością.

Termometr do wanienki dużej lub małej

Ustawienie poprawnej temperatury pozwoli tez się kąpielą rozkoszować. Dlatego nie może być dłuższa bo dziecku będzie zimno a dolewanie ciepłej wody nie jest dobrym pomysłem. Oczywiście należy bezwzględnie pamiętać również by temperatura w pomieszczeniu gdzie będziemy kąpać niemowlę była odpowiednia by wyciągnięte dziecko nie przeżyło szoku. Ustawienie w pobliżu akcesorii do kąpieli czy tez ręcznika kąpielowego lub okrycia będzie na duży plus. Szeroka oferta płynów do kąpieli i kosmetyków dla dzieci