Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 113 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wanienka dla noworodka duża 102 lub mała 86cm

Wanienka dla noworodka w naszej ofercie jest dostępna w kilku rozmiarach. Dostępne są wanienki do kąpieli różnej wielkości, w wielu wzorach i kolorach. Chętnie wybierane przez rodziców są wanienki dla dzieci zwiększające bezpieczeństwo podczas kąpieli maluchów. Można również zwrócić uwagę na ekonomię czyli takie, które przyczynią się do oszczędności wody. Jest to istotne ponieważ przy kąpieli starszych dzieci będziemy zużywali mniej wody.. W szczególności polecamy wanienki wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak termometr, odpływ i miejsce na akcesoria. Wanienka dla noworodka i wybierz najlepsza dla swojej pociechy. Małe wanienki są łatwe do przechowywania. W niewielkiej łazience bez problemu ją schowamy i idealnie sprawdzą się w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Dla komfortu kąpieli noworodka wanienka ze stojakiem

Wanienka dla noworodka około 86 cm profilowany model, tzw. wanienki anatomiczne. Modele te ułatwią rodzicom mycie noworodka i trzymanie jego główki. Dlatego polecane są do pielęgnacji kilkumiesięcznego brzdąca nie potrafiącego jeszcze samodzielnie siedzieć. Do każdej wanienki można dokupić stojak do wanienki. Duże wanienki kąpielowe mogą służyć przez długi czas i zapewniają kilkulatkowi wygodę w trakcie kąpieli. Wanienka dla noworodka o długości 102 cm może być wykorzystywana nawet przez dziecko w wieku przedszkolnym. Wstawienie jej do wanny pozwoli znacznie obniżyć wydatki na rachunki za wodę. Dlatego ważne jest by przed dokonamiem zakupu zastanowić się na jak długo potrzebujecie Państwo produkt. Duże wanienki dla dzieci 102 cm ze stojakiem lub bez. Dla dziecka w wieku od 15 do 36 miesięcy (do osiągnięcia 25 kg) zamiast standardowej wanienki można wybrać produkt Opla Taga Baby, czyli siedzisko kąpielowe.

Wanienka dla noworodka mała duża czy anatomiczna co wybrać?

Rozwiązanie jest niezwykle uniwersalne sprawdzi się pod prysznicem. Może również posłużyć jako mikro basenik np. na tarasie czy ogródku. Jest to zaleta produktu na lato, dziecko będzie się relaksować zanurzone w wodzie. Wanienka dla noworodka Opla jest komfortowa w użytkowaniu, zapewnia wygodę siedzenia i przyczynia się do zdecydowanej oszczędności na wodzie. Wanienka dla noworodka profilowana posiada wbudowany leżaczek do kąpieli .jest to ważny element ponieważ każdy rodzic wie, że przy kąpieli malucha należy zwrócić szczególną uwagę na temperaturę wody w wanience. Temperatura która w przypadku noworodka powinna mieć 36-37 stopni Celsjusza. Można to sprawdzić łokciem lub termometrem kąpielowym, ale istnieje też inny, zdecydowanie prostszy sposób. Wystarczy wybrać z naszej oferty wanienkę z termometrem, która gwarantuje bezpieczeństwo dla dziecka i komfort w użytkowaniu.

Stojaki do wanienek dla niemowląt małych i dużych

Dodatkowo wbudowany termometr pozwoli uniknąć podrażnienia skóry przez nieprecyzyjne określenie temperatury ręką i rozwiąże problem z szukaniem dobrego miernika. W ofercie dostępną są też wanienki z odpływem, które pomogą pozbyć się wody po kąpieli. Zapoznaj się z szeroką ofertą całej kategorii kąpiel noworodka.