Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Zabawki do kąpieli gumowe i nadmuchiwane

Zabawki do kąpieli uprzyjemnią dziecku czas spędzany w wannie i sprawią, że codzienna kąpiel będzie przyjemnością. Będzie dla dziecka rozrywką może być również wspaniałym wprowadzeniem w świat doświadczeń i edukacji. Gumowe kaczki czy inne zwierzęta wydające odgłosy lub tez pryskające wodą po ich napełnieniu to super frajda. Dlatego koniecznie trzeba je zakupić dla każdego maluszka. Kąpiel dziecka z taką zabawką typu gumowa kaczuszka uprzyjemnia samo mycie, a także pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Zabawka będzie miała wpływ zarówno motoryczny jak i poznawczy dlatego dobierajmy zabawki z głową. Kąpiel poprzez zabawki do kąpieli może być również edukacyjna gdy do zabawy w wodzie użyjemy specjalnej książeczki edukacyjnej.

Zabawki do wanny dla niemowląt i dzieci

Książeczki są wodoodporne, mogą zmieniać kolory i wydają różne dźwięki. Bardzo pomocne w stymulacji rozwoju u dziecka podczas kąpieli są interaktywne siedziska do wanny. Ułatwiają one utrzymani równowagi, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka w kąpieli, a równocześnie służą jako zabawka. To co najważniejsze to pozwalają odwrócić wzrok na chwile bez obawy że dziecko się napije wody. Możemy odwrócić się czy sięgać po ręcznik który jest metr od nas. Zaletą każdej zabawki do kąpieli jest to, że w znacznym stopniu ułatwiają umycie dziecka. Dzieje się tak ponieważ przyciągają jego uwagę. Dzieci zajmują się zabawą i nie będą marudne podczas kąpieli. Zabawka do kąpieli doskonale sprawdzi się również podczas zabawy. Może być zabrana na plaże nad morze bądź jezioro. Dlatego jest to doskonały prezent na każdą porę roku

Zabawka do kąpieli dla niemowlaka i starszego dziecka

Pamiętać należy o higienie. Każda zabawka do której wlewa się woda powinna być starannie czyszczona ale i wymieniana. Dlatego że nie da się zagwarantować że jest sterylna w środka. Odrobiny kropli wody powodują że zabawki po długim czasie mogą być zanieczyszczone w środku. W przypadku obaw możemy używać tylko takich produktów do których nie da się wlać wody, lub by były przeźroczyste. Zapraszamy również do zakupu koszy do zabawek kąpielowych, wieszając go na kranie czy wannie możemy nadmiar zabawek odkładać na bok. Zabawki do kąpieli będą mogły wyschnąć i nadawać się do dalszego użytkowania. Szeroka oferta kosmetyków i szamponów dla dzieci.