Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Chusteczki dla niemowląt nawilżane w pudełku

Chusteczki dla niemowląt nawilżane to jeden z podstawowych produktów do pielęgnacji dzieci. Bardzo przydatne chusteczki pielęgnacyjne czyli nawilżane, często zwane też mokrymi chusteczkami. Stosowane są do oczyszczania i pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci, zapewniając uczucie świeżości. U niemowląt są głównie stosowane do oczyszczania pupy w czasie zmiany pieluszki. Przydają się również kiedy dziecko ubrudzi sobie np. buzię czy rączki dlatego cieszą się popularnością.

Nawilżane chusteczki do pielęgnacji niemowląt

Sprawdzają się w domu, podczas spacerów, w podróży, mieszczą się w torebce także podczas wyjść z dzieckiem. Zawsze możemy je mieć zawsze przy sobie. W zależności od producenta chusteczki dla niemowląt pielęgnacyjne różnią się od siebie ilością sztuk w opakowaniu. Kolejnym czynnikiem jest stpni9en wilgotności, rozmiarem oraz właściwościami. Mogą być wzbogacone różnymi dodatkowymi substancjami np. rumiankiem, aloesem, nasączone kremem pielęgnacyjnym, olejkami. Dlatego warto się zapoznać które się czy charakteryzują

Popularne chusteczki pampers sensitive

Występują chusteczki dla niemowląt pielęgnacyjne zapachowe oraz bezzapachowe a także takie, które są przeznaczone dla szczególnie wrażliwej skóry niemowląt. Pozbawione dodatkowych substancji drażniących takich jak np. alkohol, perfumy, olejki eteryczne, mydło, barwniki. Niektóre chusteczki dla niemowląt. Bobini Baby mają opakowania, które zamykane są plastikową klapką co skutecznie chroni je przed wysuszaniem. Zapraszamy również do działu kosmetyki dziecięce, gdzie znajdą Państwo szereg produktów do pielęgnacji dzieci. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu. Ostatnim hitem są maszynki do podgrzewania ich by przy kontakcie z ciałem nie było różnicy temperatur. Szeroka oferta oliwek dla niemowląt do pielęgnacji i natłuszczania.