Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Preparat na komary dla niemowląt Bros na komary dla dzieci

Preparaty na komary bros na komary dla dzieci to popularny produkt. Lato to okres w którym szczególnie trzeba zadbać o skórę dziecka, ponieważ jest narażona na ukąszenia owadów np. komarów. W naszym sklepie oferujemy preparaty na komary między innymi linię produktów Chicco, odstraszającą komary i inne owady. W skład tych kosmetyków wchodzi Citrodiol pochodzenia naturalnego. Jest to bardzo ważne ponieważ produkty mogą mieć kontakt z niemowlakami. Jest to preparat który zawiera ekstrakt z australijskiego gatunku eukaliptusa (Eucalyptus Maculata Citrodiol).

Naturalne odstraszanie komarów – zanzano produkty Chicco

Citrodiol jest szczególnie znany z właściwości odstraszających owady. W odróżnieniu od Bros na komary dla dzieci jest całkowicie naturalny dlatego jego użycie jest polecane. Preparaty na komary powinny być skuteczne ponieważ skuteczność sprawia, że jest jednym z najbardziej niezawodnych ekstraktów odstraszających owady. Preparaty przeciw komarom firmy Chicco zostały dermatologicznie przetestowane i są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka jest to najważniejsza cecha. Mogą ich używać niemowlęta od 3 miesiąca życia oraz kobiety w ciąży. Kosmetyki te nie zawierają alkoholu, parabenów i barwników. W porównaniu do bros na komary dla dzieci ich zapach jest przyjemny.

Skuteczny środek na komary dla dzieci Zanzano

Stanowią niezawodną ochronę przed komarami i innymi owadami ponieważ właściwości odstraszające produktu utrzymują się do 3 godzin od zastosowania). Preparaty Chicco chronią skórę przed różnymi gatunkami komarów, również niebezpiecznymi azjatyckmi komarami tygrysimi. Linia kosmetyków Naturalna Ochrona Chicco składa się z żelu przeciw komarom Roll on. Dostępny jest również produkt przeciw komarom w sztyfcie po ukąszeniu oraz spray do odstraszania.

Urządzenie elektryczne do odstraszania komarów – zastosój w wózku

Polecamy Zanzano- urządzenie elektryczne z wymiennym wkładem do odstraszania komarów. Urządzenie to zawiera ekstrakt z geranium, trawy cytrynowej i lawendy, dlatego zapewnia naturalną ochronę domu. Olejki esencjonalne są stopniowo uwalniane przez urządzenie a w pomieszczeniu roznosi się przyjemny zapach. Urządzenie Zanzano zapewnia ochronę przed komarami do 45 nocy.
Zanzano naturelnie odstraszanie komarów. Bezpieczne dla dzieci od 2 roku życia.- bros na komary dla dzieci Produkt jest ekonomiczny ponieważ zawiera 31 ml. W ciepłe i upalne dni polecamy kremy z filtrem Uv.