Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Preparat na komary dla niemowląt Bros na komary dla dzieci

Preparaty na komary bros na komary dla dzieci to popularny produkt. Lato to okres w którym szczególnie trzeba zadbać o skórę dziecka, ponieważ jest narażona na ukąszenia owadów np. komarów. W naszym sklepie oferujemy preparaty na komary między innymi linię produktów Chicco, odstraszającą komary i inne owady. W skład tych kosmetyków wchodzi Citrodiol pochodzenia naturalnego. Jest to bardzo ważne ponieważ produkty mogą mieć kontakt z niemowlakami. Jest to preparat który zawiera ekstrakt z australijskiego gatunku eukaliptusa (Eucalyptus Maculata Citrodiol).

Naturalne odstraszanie komarów – zanzano produkty Chicco

Citrodiol jest szczególnie znany z właściwości odstraszających owady. W odróżnieniu od Bros na komary dla dzieci jest całkowicie naturalny dlatego jego użycie jest polecane. Preparaty na komary powinny być skuteczne ponieważ skuteczność sprawia, że jest jednym z najbardziej niezawodnych ekstraktów odstraszających owady. Preparaty przeciw komarom firmy Chicco zostały dermatologicznie przetestowane i są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka jest to najważniejsza cecha. Mogą ich używać niemowlęta od 3 miesiąca życia oraz kobiety w ciąży. Kosmetyki te nie zawierają alkoholu, parabenów i barwników. W porównaniu do bros na komary dla dzieci ich zapach jest przyjemny.

Skuteczny środek na komary dla dzieci Zanzano

Stanowią niezawodną ochronę przed komarami i innymi owadami ponieważ właściwości odstraszające produktu utrzymują się do 3 godzin od zastosowania). Preparaty Chicco chronią skórę przed różnymi gatunkami komarów, również niebezpiecznymi azjatyckmi komarami tygrysimi. Linia kosmetyków Naturalna Ochrona Chicco składa się z żelu przeciw komarom Roll on. Dostępny jest również produkt przeciw komarom w sztyfcie po ukąszeniu oraz spray do odstraszania.

Urządzenie elektryczne do odstraszania komarów – zastosój w wózku

Polecamy Zanzano- urządzenie elektryczne z wymiennym wkładem do odstraszania komarów. Urządzenie to zawiera ekstrakt z geranium, trawy cytrynowej i lawendy, dlatego zapewnia naturalną ochronę domu. Olejki esencjonalne są stopniowo uwalniane przez urządzenie a w pomieszczeniu roznosi się przyjemny zapach. Urządzenie Zanzano zapewnia ochronę przed komarami do 45 nocy.
Zanzano naturelnie odstraszanie komarów. Bezpieczne dla dzieci od 2 roku życia.- bros na komary dla dzieci Produkt jest ekonomiczny ponieważ zawiera 31 ml. W ciepłe i upalne dni polecamy kremy z filtrem Uv.