Filtruj produkty Widoczne wszystko 6 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Nawilżacz powietrza dla dzieci na jesienne i zimowe dni

Nawilżacz powietrza pomaga utrzymać prawidłową wilgotność w pomieszczeniu. Jest to bardzo ważne nie tylko dla małych dzieci ale również dla dorosłych. Ponieważ zbyt suche powietrze w domu wpływa na nasze samopoczucie, gorzej śpimy, mamy problemy ze skórą. Częściej pojawiają się kłopoty z górnymi drogami oddechowymi oraz jesteśmy bardziej podatni na infekcję. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest dobranie odpowiedniego nawilżacza powietrza. Popularnymi urządzeniami tego typu są nawilżacze termiczne, ze zbiornikiem, w którym podgrzewana jest woda, a na zewnątrz wydostaje się para nawilżająca powietrze.

Najlepszy zima nawilżacz powietrza dla dziecka i niemowlaka

Innym rozwiązaniem jest ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, który zamiast grzałki wytwarza ultradźwięki rozbijające cząsteczki wody. W ten sposób powstaje chłodna, nawilżająca powietrze mgiełka. Najważniejsze jest by przy wyborze nawilżacza koniecznie zwrócić uwagę na jonizator, w który wyposażone są większość modeli. Jonizator pozwala pozbywać się ładunków elektrostatycznych, które niekorzystnie wpływają na nasz organizm. Dzięki funkcji jonizatoraw nawilżaczu oczyścimy powietrze z roztoczy, kurzu, bakterii oraz pleśni.

Nawilżacz ultradźwiekowy czy warto go wybrać?

Nawilżacz powietrza to również przydatna funkcja funkcja oczyszczania. Dzięki filtrom, w które wyposażone są urządzenia nawilżające wyłapują z powietrza kurz, pył, bakterie i inne szkodliwe mikroelementy. Inne dodatkowe przydatne funkcje w nawilżaczach powietrza to: inhalacji, klimatyzacji,aromaterapii. Firmy, które proponują szeroki wybór nawilżaczy powietrza z wieloma funkcjami dodatkowymi to:Topcom, Dreambaby, i Miniland. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Woda morska najlepsza do zwilżenia nosa.