Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 22 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Pieluszki tetrowe – tradycyjne pieluszkowanie

Pieluszki tetrowe – Skóra dziecka jest delikatna i skłonna do podrażnień,dlatego przy wyborze pieluszek bardzo ważny jest materiał z którego są wykonane. Pieluchy tetrowe cieszą się dużą popularnością wśród rodziców i stają się głównym elementem wyprawki dla niemowlaka. Pielucha z tetry polecana jest nie tylko przez tzw. Eko rodziców. Polecane są przez rodziców którzy dbają o środowisko ale także przez mamy małych alergików. Skóra niemowlaka ze skłonnością do alergii jest bardziej narażona na odparzenia i podrażnienia. Mały alergik nie toleruje pieluszek jednorazowych. Dlatego jedynym wyjściem są ich odpowiedniki – tetrowe. Pieluszki tetrowe dzięki temu, że są wykonane z naturalnej tkaniny nie doprowadzają do powstawania odparzeń wokół brzuszka naszego maleństwa. Dużym plusem pieluch tetrowych jest ich przewiewność, co łagodzi podrażnienia skóry.

Pieluszki tetrowe kolorowe z nadrukiem i gładkie

Zaletą stosowania pieluch wielorazowych są koszty. Dużo mniejsze koszty niż w przypadku stosowania pieluszek jednorazowych. Stosowanie pieluch wielorazowych pozwala na duże oszczędności. Szczególnie jeśli w rodzinie jest więcej niż jedno dziecko. Warto zwrócić uwagę także na fakt, że pieluszki tetrowe zapewniają prawidłowy rozwój kształtu bioderek dziecka. Są także bardzo wygodne podczas noszenia. Pieluszki wielorazowe mogą być wykonane z tetry albo flaneli. Mogą być grubiej lub cieniej tkane, w różnych rozmiarach i kolorach. Znajdują także zastosowanie przy kąpieli, karmieniu i przewijaniu maleństwa. Warto pamiętać, że przy wyborze pieluszek wielorazowych warto dokupić majtki, które pozwalają przytrzymać pieluszkę na odpowiednim miejscu. Szeroka oferta pieluszek flanelowych kolorowych i jednobarwnych.

Grube pieluszki tetrowe podwójnie tkane

Pieluchy z tetry znakomicie również sprawdzają się przy niemowlaku jako ścierka, można ją podłożyć pod główkę niemowlaka w wózku spacerowym itp. Zapraszamy również do zapoznania się z pełna ofertą z działu pieluszki tetrowe, gdzie odnajdziemy takie produkty jak bambusowe, flanelowe czy tez ceratki. W przypadku pytań dotyczących kompletowania wyprawki lub produktów prosimy kontaktować się z działem handlowym.