Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Angelcare pojemnik na zużyte pieluchy czysty dom

Pojemniki na zużyte pieluszki to produkt, który przyda się każdej młodej mamie. Pojemniki na pieluszki to produkt który zapobiega wydobywaniu się brzydkich zapachów z pieluszek jednorazowych. Pielęgnacja i wychowywanie niemowląt i dzieci jest związana z częstą zmian pieluszek. Zdarzają się takie z których wydobywający się zapach jest mało przyjemne. Dlatego wrzucenie takiej pieluszki do pojemnika na śmieci będzie skutkowało rozprzestrzenianiem się brzydkiego zapachu. Korzystając z pojemnika na zużyte pieluszki neutralizujemy zapachy, które nie wydobywają się na zewnątrz.

Komfort każdego dnia, pojemnik na zużyte pieluszki

Dlatego nie musimy za każdym razem gdy pieluszka jednorazowa brzydko pachnie wychodzić i opróżniać standardowy śmietnik. Pojemniki na zużyte pieluszki a wkład. Wkłady na pieluszki występują w zależności od modelu i są dedykowane do danego produktu. Na rynku jest wiele pojemników na pieluszki na standardowe i na worki naśmieci. Pozwoli nam to zaoszczędzić w przypadku dłuższej eksploatacji  co przy wychowywaniu dziecka jest najważniejsze.

Bezzapachowy pojemniki na zużyte pieluszki

Ważnym aspektem jest wielkość pojemnika. Dlatego dostępnych jest kilka wielkości od tych 10 litrowych nawet do 50 litrowych pojemników. W przypadku jednego dziecka w zupełności starczy ten mniejszy, większe są często kupowane przez przedszkola i żłóbki. Mogą być również zakupione przez szpitale ponieważ codziennie wymienia się tam znacznie więcej i ciężko by było za każdym razem po zmianie 20 pieluszek wyrzucać kosz. Kupując pojemniki na zużyte pieluszki możecie Państwo zwrócić uwagę na zakup preparatów do dezynfekcji które pomagają utrzymać czystość w domu. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu gdzie z miłą chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej oferty produktów od bielizny przez akcesoria po wózki dziecięce i foteliki samochodowe. Szeroka oferta produktów do pielęgnacji i nawilżaczy do powietrza.