Filtruj produkty Widoczne wszystko 9 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Smoczek gryzak na pojawiające się mleczaki

Smoczek gryzak to ratunek na ząbkowanie. Z pewnością „ząbkowanie” to dla każdego rodzica nie małe wyzwanie. To wtedy właśnie naszemu dziecku zaczynają pojawiać się pierwsze ząbki. Dlatego dziąsła są bardzo podrażnione i swędzą. Wszystkie przedmioty jakie tylko maluszek napotka na drodze lądują prosto w jego buzi. Smoczek gryzak to jeden z produktów który jest najważniejszy w tych dniach. Dlaczego tak się dzieje?
Nasza pociecha wkładając sb różne rzeczy do buzi czuje ogromną ulgę. Wtedy właśnie na ratunek przychodzą gryzaki dla dzieci o przeróżnych kształtach oraz kolorystyce. Jeśli chcemy przynieść dodatkową ulgę naszemu podopiecznemu możemy zakupić gryzaki chłodzące.

Gryzaki na ząbkowanie dla niemowląt, żelowe i z tworzywa

Smoczek gryzak umieszcza się w lodówce, nigdy w zamrażalce, ponieważ dziecko może doznać odmrożeń. Producenci oferują nam także gryzaki elastyczne dla dzieci, które wyjątkowo bardzo swędzą dziąsła. Jeśli nasz maluszek nudzi się smoczkiem gryzakiem warto zakupić taki z dodatkową zabawką. Z pewnością szeleszczący materiał, ciekawe kolory zainteresują każdego wybrednego. Ważnym aspektem podczas wyboru gryzaków dla dzieci jest także budowa. Produkt musi być łatwy w utrzymaniu czystości. Koniecznie mały i lekki ponieważ musi być dostosowany dla malutkich rączek. Najistotniejszą rzeczą w każdym gryzaku jest dbałość o czystość, gdyż opuchnięte i podrażnione dziąsła bardzo szybko łapią bakterie. Dlatego dla usprawnienia warto zapatrzeć się w kilka sztuk i podmieniać, kiedy dziecko zabrudzi jedno. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnego stresu a smoczek gryzak zawsze będzie gotowy do użycia.

Smoczek gryzaki dla dzieci ratunek dla rodziców

Jak rozpoznać „ząbkowanie”? Pierwszymi objawami najczęściej jest nadmierne ślinienie się dziecka. Do tego dochodzą jeszcze apatyczność, swędzenie dziąseł, odmowa jedzenia, bezsenne noce oraz płacz. Jest to ciężki okres, dlatego warto wszystkimi sposobami próbować ulżyć naszemu dziecku. Gryzaki przychodzą w takiej sytuacji na ratunek i wyciągają do nas pomocną dłoń. Smoczek gryzak dostępny w różnych opcjach na różne etapy ząbkowania. Szeroka oferta produktów dla niemowląt, wagi dla niemowląt.