Filtruj produkty Widoczne wszystko 10 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Kojce dla dzieci bezpieczna zabawa

Kojce dla dzieci turystyczne występują w 2 rozmiarach i mają dwa zastosowania. Standardowe rozmiary to kwadrat ok 90×90 lub 90×60. W zależności od modelu produktu składają się one na pół i jeżeli nie jest potrzebny możemy go schować. Skłąda się na tyle że zmieści się za szafą czy możemy odłożyć go na bok pomieszczenia. Kojcami dziecięcymi są zainteresowane osoby które szukają bezpiecznego miejsca dla zabawy dziecka a w czasie zabawy dziecka chciałyby coś zrobić w domu. Kojec dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem do tego zadania. Poprzez swoją budowę jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Boki łóżeczka wykonane są z siateczki dosyć mocno naprężonej tak że dziecko nie powinno uderzyć się w nogę kocja. Dodatkowo nogi są zabezpieczone piankami oraz są wyposażone w bezpieczny pałąk górny wraz z uchwytami do wstawania. Kojec dziecięcy może być wyposażony w standardzie w materace do kojcy ale niestety nie wszystkie produkty posiadają taki standard.

Kojce dla niemowląt kojec do zabawy

Kojca turystycznego można również użytkować jako standardowego łóżeczka do spania zwłaszcza jako kojec dla bliźniąt. Ze spokojem zmieszczą się dwa śpiące bąble a łóżeczko z kojca dla dzieci zdecydowanie zajmuje mniej miejsca niż normalne łóżeczka do spania. Decydując się na takie rozwiązanie by używać kojec dla bliźniaków polecamy zakupić standardowy materac. Dlatego musi być wykonany na wymiar. Dzięki temu będzie posiadał odpowiednie parametry jako materace do łóżeczka do spania. Materace na wyposażeniu standardowym są materacami piankowymi.

Kojec dla bliźniaków do dziennej zabawy

Kojec dla niemowlaków możemy użytkować turystycznie nie mniej powinniśmy się przygotować na zajęcie całego bagażnika lub tez sporą jego cześć. Kojce dla dzieci składają się na pół i te które są kwadratowe mają po złożeniu rozmiar mniej więcej 110x70x25 cm. W przypadku kiedy wiemy ze będziemy użytkować kojec turystycznie proponujemy zapoznać się z szeroką ofertą łóżeczek turystycznych które to po złożeniu są zupełnie innych rozmiarów ok 25x25x80cm. Z najbardziej popularnych kojce dla dzieci w ofercie posiadamy firmy Berber oraz Ceba Baby obie firmy produkują swoje wyroby w Polsce.