Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 38 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Leżaczki dla niemowląt z wibracjami 3w1 lub 4w1

Leżaczki dla dzieci i niemowląt to produkt wielofunkcyjny dostępny w wielu opcjach. Standardowy leżaczek posiada pałąk z większa lub mniejsza ilością zawieszek, zabawek. Wyposażony jest w blokady bujania i może służyć jako leżak bujaczek oraz za pomocą zablokowania jako stabilny nieruchomy produkt. Dużą popularnością cieszą się leżaczki dla dzieci z wibracją, wmontowana płytka w siedzisko leżaczka wprowadza go w delikatne drżenie. Produkty z wibracjami mogą posiadać na swoim wyposażeniu panel grający, który urozmaica czas dziecku.

Leżaczek dla niemowląt + krzesełko do 18 kg

Większość leżaczków występuje w przedziale wagowym od 0 do ok 9 kg. Natomiast na rynku są dostępne leżaczki dla dzieci które za pomocą kilku zmian możemy przekształcić w krzesełko aż do 18 kg ( ok 4 lat). Produkt ten posłuży na długie lata i po wykorzystaniu leżaczka będzie służył dziecku jako mebel. Doskonale sprawdzi się w jego pokoju i jest super krzesełkiem w którym można odpocząć czy oglądać swoje ulubione bajki.

Bujaki dla niemowląt, produkt dla dzieci od 0m

Na rynku dostępnych jest wiele produktów wielofunkcyjnych . Huśtawka mechaniczna w której to siedzisko jest leżaczkiem dla niemowląt. Poprzez zdemontowanie siedziska mamy leżaczki dla dzieci a po jego zainstalowaniu wspaniały produkt jak huśtawka. Producent Peg Peregro ma w swojej ofercie krzesełko, które jest połączeniem huśtawki, krzesełka do karmienia i leżaczka dla niemowląt. Nie należy do najtańszych produktów ale biorąc pod uwagę jego szerokie zastosowanie cena jest jak najbardziej atrakcyjna. Kupując leżaczek dla niemowląt prosimy pamiętać ze nie należy leżaczka kłaść na blatach stołów. Dlatego ponieważ jest to produkt mało stabilny i wystarczy delikatne trącenie i mamy gotowe nieszczęście.

Wielofunkcyjne leżaczki dla niemowląt od 0

Dla tych z państwa którzy chcą mieć pod okiem maluszka proponujemy zamiast leżaka dla niemowląt zakupić krzesełko do karmienia. Krzesełko do karmienia możemy używać już od urodzenia. Taki produkt zapewnia stabilność, komfort i bezpieczeństwo. W razie pytań zapraszamy do kontaktu w naszej ofercie znajdziecie Państwo Leżaczki dla dzieci takich firm jak: Chicco, Peg Pegergro, Mima, Bloom, Fisher Price oraz wiele innych.