Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Karuzela nad łóżeczko dla niemowlaka

Karuzela nad łóżeczko z plastikowymi zabawkami, to produkt dla tych rodziców którzy muszą uważać na kurz. Jest to produkt dla rodziców mających uczulone dzieci. Zabawki plastikowe to dobry sposób na unikanie gromadzenia kurzu, a zabawki można umyć w prosty sposób. Standardowa karuzela nad łóżeczko składa się z kilu elementów. Podstawa która jest przytwierdzana do łóżeczka za pomocą plastikowej śruby i gwintu. Kolejny element to ramie karuzeli, mechanizmu obrotowego, oraz ozdobnego baldachimu z zawieszonymi zabawkami w tym przypadku plastykowymi.

Karuzela do łóżeczka z muzyka poważną

Karuzele do łóżeczek można zamontować do każdego łóżeczka drewnianego posiadającego szczebelki o standardowych odległościach. Można również zamontować do wybranych łóżeczek turystycznych ale w takim przypadku prosimy o kontakt z handlowcem. Mocowanie do łóżeczka wykonywane jest w prosty a przede wszystkim bezpieczny sposób. Wszystkie elementy są zaokrąglone i nie zagrażają niemowlakowi i dziecku. Na rurce ramienia jest mechanizm obrotowy i w zależności może być on na baterię lub też nakręcany – mechaniczny. Poprzez wprowadzenie i obracanie się obraca się krzyżak na którym zawieszone są plastikowe elementy ozdobne. Szeroka oferta pościeli do łóżeczek dziecięcych.

Karuzela nad łóżeczko z projektorem i melodyjkami

Karuzela nad łóżeczko z projektorem to produkt który poza standardową rola karuzeli emituje równego rodzaju kolorowe światełka. Światełka które przez odpowiednie wzory działają jak rzutnik na suficie sypialni. Jest to doskonały produkt i opcja by zainteresować starszego maluszka. Kręcące się po suficie kolorowe postaci, kształty zaciekawią maluszka i w chwili kiedy albo będzie zasypiał lub tez po przebudzeniu zaciekawią go. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą naszego sklepu, w którym znajdziemy pozytywki, oraz różnego rodzaju pałąki do wózków dziecięcych. Zawieszki do fotelików samochodowych które można również zamontować do łóżeczka niemowlaka. Zapraszamy do zapoznania się z ta ciekawą grupa produktów. Karuzela nad łóżeczko występuje jako opcja z zabawkami pluszowymi i plastikowymi.