Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 31 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Łóżeczka z szufladą drewniane za i przeciw

Łóżeczko niemowlęce to niezbędny i najważniejszy mebel dziecięcy. Najważniejsze by nasz maluch czuł się w nim wygodnie i bezpiecznie. Najpopularniejsze łóżeczka z szufladą drewniane dla dzieci to 120×60 i 140×70. Łóżeczka są najczęściej wykonane z drewna sosnowego lub z płyty, te tańsze z płyt drewno podobnych.

Łóżeczka z szufladą klupś sofie 120x60 Łóżeczka z szufladą klupś Łóżeczka z szufladą białe buk

Są pokryte atestowanymi lakierami, które w żaden sposób nie zagrażają naszemu dziecku. Łóżeczka dziecięce drewniane. Dla dzieci mają regulowaną wysokość i wyjmowane szczebelki. Ponieważ dostępne są w opcjach jako łóżeczka z szufladą, bez szuflady, z opuszczanym bokiem, z kołyską.

iwo klupś łóżeczko z szufladą białe łóżeczko z szufladą łóżeczko z szufladą i opuszczanym bokiem klupś

Łóżka dziecięce z szufladą można zakupić w różnych wzorach i kolorach: biały, biały transparentny, sosna, teak, wenge,orzech. Łóżko niemowlęce jest bardzo ważnym meblem dla dziecka. Ponieważ, dziecko na początku większość swego czasu spędza w nim i jego komfort i wygoda są dla rodzica bezcenne.
 łóżeczko z szufladą i opuszczanym bokiem klupś sosnowe łóżeczko z szufladą bukowe łóżeczko z szufladą

Łóżeczko z szufladą – kolor czy naturalne

Bez względu na modę w większości łóżeczko kupujemy w kolorystyce dopasowanej do pozostałych mebli. W większości każde łóżeczka z szufladą jest dostępne w wielu kolorach ale zmieniają się one tak samo jak moda. Dla rodziców którzy maja ochotę stworzyć coś innego swojego niepowtarzalnego można zakupić łóżeczko surowe. Do własnego pomalowania w najbardziej dziwne kolory ale trzeba pamiętać o zakupie atestowanych farb.

białe 120x60 łóżeczko z szufladą klupś łóżeczko z szufladą na kółkach szare łóżeczko z szufladąFarby które nie tylko mogą mieć kontakt z skóra ale też dziecko może skonsumować. Małe dzieci które nauczą się stać a w tym samym czasie ząbkują często obgryzają boki łóżeczka z szufladą drewnianego dla dzieci. By uchronić je i łóżeczko możemy zakupić gryzaki. Gryzaki które zapobiegną obgryzaniu go przez dziecko, sprawią że łóżeczko drewniane będzie estetyczne a dziecko nie oderwie drzazgi. Zapraszanym do zapoznania się z szeroką ofertą do materecy dzieciecych

biało bukowe łóżeczko z szufladą radek klupś luna klupś łóżeczko z szufladą i kołyską łóżeczko z szufladą opcja sofa klupś

Łóżeczko drewniane 120×60 z opuszczanym bokiem i szufladą

W naszej ofercie posiadamy łóżeczka z szufladą firm takich jak Tomi, Klupś Litte Sky, Pinio, Pietrus, Drewex i wiele innych. Większość łóżeczek z szuflada mają ją jako opcje. Szuflada wyposażona w kółka wygodnie wkłada się i wyjmuje z pod łóżeczka.
białe lakierowane 120x60 łóżeczko z szufladą 120x60 lub 140x70 łóżeczko z szufladą kompaktowe łóżeczko z szufladą 120x60