Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 55 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Łóżeczko dziecięce 120×60 bez szuflady

Łóżeczko dziecięce 120×60 bez szuflady to produkt wykonany z drewna. Tańsze odpowiedniki z materiałów drewnopodobnych w zależności od modelu i rodzaju. Drewno wykorzystywane w produkcji to drewno sosnowe, drewno bukowe, sklejki, płyty mdf lub płyty melaminowanej tzw. płyty wiórowej . Łóżeczko dziecięce bez szuflady w standardzie ma 3 regulacje wysokości dna.
łóżeczko dziecięce 120x60 łóżeczka łóżeczko dziecięce 120x60 sofa łóżko

W większości ale nie we wszystkich modelach wyjmowane szczebelki. Wysokość dna łóżeczka regulujemy według wieku dziecka. Dla niemowlaka które się samo nie przemieszcza może służyć górny poziom. Poprawia on komfort wyjmowania i odkładania niemowlaka. Sprawia że jest nam dużo wygodniej odłożyć dziecko czy tez nachylić się po nie.

łóżeczko dziecięce białe łóżeczko 120x60 łóżeczko dziecięce buk biały łóżko 120x60
Nie sprawi że czynność która będziemy robili kilkadziesiąt razy dziennie wpłynie na ból pleców. Łóżeczko w zależności od producenta jest jedno lub dwukrotnie lakierowane atestowanymi lakierami. Łóżeczko dziecięce może występować z opcją z opuszczanym bokiem nie mniej często wiąże się to z brakiem wyjmowanych szczebli. Przy zakupie prosimy pamiętać o doborze materaca dla dziecka. Szeroka oferta łóżeczek dziecięcych 120×60

łóżeczko dziecięce z szufladą lub pojemnikiem łóżeczko dziecięce kołyska luna łóżeczko bujane 120x60

Łóżeczko dziecięce 120×60 z opuszczanym bokiem

Wyjmowane szczebelki sprawią że w chwili kiedy dziecko ma około roku czy bliżej 18 miesięcy, będzie samodzielniejsze. Jak wyciągniemy szczebelki dziecko albo będzie mogło samo wejść do łóżeczka i pokazać nam że ma ochotę na drzemkę.
łóżeczko dziecięce klupś 120x60 łóżeczko z wyjmowanymi szczeblami łóżeczko dziecięce 120x60 z funkcją sofy

Będzie mogło również wyjść po przebudzeniu bez naszej pomocy. Funkcja ta może być bardzo przydatna dla starszych dzieci ponieważ ich waga często jest na tyle duża że sprawia problem. W chwili kiedy chcemy wyciągnąć dziecko lub tez odłożyć możemy odczuwać dyskomfort lub ból. Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów do łóżeczek takich jak kółka, bujaki, czy tez pościel do łóżeczka. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu każde łóżeczko dziecięce może występować w wersji surowe do samodzielnego malowania. Oferta łóżeczek 140×70

łóżeczko dziecięce 120x60 biało szare łóżeczko dziecięce 120x60 z szufladą łóżko popiel szary