Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka




Łóżko piętrowe do niewielkiego pokoju

Łóżko piętrowe, wybierając właściwy mebel do spania dla dziecka warto zwrócić uwagę na kwestię bezpieczeństwa. Kolejny element to wygoda i komfort dziecka oraz ile posiadamy na ten mebel miejsca. Łóżko piętrowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z drewna lub płyt MDF. Zapewnia im to trwałą i solidną konstrukcję. Dzieci będą czuć się bezpiecznie i korzystać z takiego łóżka przez kilka lat. Łóżka dostępne w naszej sklepie, posiadają barierki zabezpieczające dziecko przed wypadnięciem z górnego poziomu. Nie bez znaczenia są schodki, po których dziecko wdrapuje się na górną część łóżka. Bardzo ważne by stopnie były odpowiednio głębokie, tak by dziecko mogło w stabilny sposób stawiać na nich stopy. Schodki powinny być wykonane z solidnych materiałów przez co są odporne na ciężar malucha. Szeroka oferta łóżek młodzieżowych.

Łóżka piętrowe dla dzieci i młodzieży

Przy każdej drabinie powinna być barierką lub miejsce do trzymania się. Poszczególne elementy oferowanych przez nas łóżek piętrowych, pomalowane są wodnymi farbami akrylowymi, które posiadają odpowiednie atesty. Dlatego farny te są stosowane w produkcji artykułów dla dzieci. Wybierając łóżka piętrowe dla dzieci, nie zapomnijmy o odpowiednim materacu, który będzie odporny na odkształcenia. Polecamy zestaw mebli Nemo firmy Baby Best. W skład zestawu wchodzą elementy.: Łóżko piętrowe z antresolą, komoda w kształcie schodków, szafa dwudrzwiowa oraz biurko z szufladami. Zestaw mebli Nemo wykonany jest z frezowanej płyty MDF a krawędzie mebli są zaokrąglone. Wszystkie materiały użyte do produkcji mebli są atestowane i pokryte bezpiecznymi farbami wodno-akrylowymi. Łóżko w zestawie Nemo, posiada wytrzymałość do 120 kg. Wyposażone jest w barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. Do zestawu mebli Nemo dokupić można również inne dodatkowe elementy m.in. stolik i 2 krzesełka, półkę wiszącą nad biurko, skrzynię na zabawki.

Łóżka piętrowe więcej miejsca do zabawy.

Łóżka piętrowe posiadając niewielką przestrzeń. W pokoju możemy ustawić łóżko na podwyższeniu które posiada opcję montażu szafy, biurka pod łóżkiem. Łóżko piętrowe z biurkiem i szafa spowoduje zwiększenie powierzchni do zabawy. Każdy z oferowanych produktów posiada 24 miesięczną gwarancję. Wybrane modele posiadają dożywotnia gwarancję na okucia. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z miłą chęcią odpowiemy na każde pytanie dotyczące łóżek piętrowych. Prosimy zapoznać się z ofertą materacy do łóżek.