Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 29 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Zdrowotny rehabilitacyjny materac dla niemowlaka

Materac dla niemowlaka do łóżeczek. Rodzice kompletując wyprawkę dla swojego maluszka nie mogą zapomnieć o bardzo ważnej rzeczy jaką są materace do łóżeczka. Nie tylko bardzo ważne jest w czym będzie spał nasz niemowlak ale ważne jest na czym. Rodzice często o tym zapominają. W natłoku informacji i barku wiedzy czasami podejmują pochopne „nietrafione” decyzje. Druga grupa rodziców tygodniami decyduje który materac dla niemowlaka będzie najlepszy. Jaki wybrać? kokosowy, gryczany, sprężynowy, lateksowy? Najważniejsze to nie kupować pochopnie materaca dla naszego dziecka. Ma on spełniać swoja funkcję przez najbliższe kilka lat i powinien być idealnie dopasowany do potrzeb naszego maluszka.

Jaki wybrać materac dla nie niemowlaka

Nie powinniśmy wybierać między ceną komfortem a bezpieczeństwem naszego. Bardzo często zdarza się też, że dzieci dziedziczą łóżeczko wraz z materacem od starszego rodzeństwa czy sąsiada. Odradza się tego typu praktyki gdyż każdy materac dla niemowlaka przyjmuje kształt pierwszego właściciela. Może powodować wady postawy u innego dziecka lub być po prostu dla niego niewygodny. Nie zapomnijmy tez o higienie, która w przypadku materacy sprzed kilku lat pozostawia wiele do życzenia. Wybór materaca jest ważny z wielu powodów. Wpływa na wady postawy i bardzo ważny argument to to ,że dziecko po urodzeniu większość czasu spędza w łóżeczku śpiąc i materace powinny być po prostu wygodne. Materac dla naszego dziecka nie powinien być ani za twardy ani za miękki. Powinien dobrze dopasowywać się do ciężaru naszego dziecka. Szeroka oferta mebli dla dzieci.

Materac do łóżeczka kolos gryka 120×60 lub 140×70

Powinien być sprężysty, anty odleżynowy i anty potny. Kolejna rzeczą na którą powinniśmy zwrócić uwagę to czy materac dla niemowlaka ma zdejmowany pokrowiec. Tego typu materace możemy łatwo utrzymać w czystości. Rodzaje materacy dla niemowlaka dostępne u nas w sklepie: pianka, gryka-kokos, kokos-pianka-gryka, kokos-pianka-kokos, kokos-pianka, gryka-kokos-sprężyna, kokos, lateks, pianka z mata kokosową, lateks-kokos, lateks-pianka-kokos, pianka-kokos-pianka, lateks-kokos-sprężyna, wiele innych. Ważny jest rozmiar materaca. Posiadamy materace w rozmiarach standardowych łóżeczek czyli 120×60 i 140×70 ale także w naszej ofercie mamy materace pod wymiar. W przypadku wątpliwości czy tez pytań dotyczących materacy zapraszamy do kontaktu z działem handlowym, który pomoże Państwu w odpowiednim wyborze. Zapraszamy do zapoznają się z szeroką ofertą pościeli dla dziecka