Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 752 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Pościel dla dzieci do łóżeczka 120×60 jaką wybrać

Pościel dla dzieci , którą posiadamy w swojej ofercie, dedykowane jest do najpopularniejszych wypełnień. Standard pościeli to kołderka 135x100cm oraz poduszka 60×40 cm. Dlatego pasują do większości wypełnień dostępnych na rynku. Pościele do łóżeczek wykonane są z najwyższej jakości materiałów od bawełny do flaneli. Ponieważ wyroby pochodzą od polskich producentów i wykonane są z atestowanych tkanin, bezpiecznych dla najmłodszych. Oferujemy pościel dla dzieci do łóżeczek z bawełny, pościel z bawełny satynowej, welurowe oraz flanelową. Poszewki zdobione są barwnymi nadrukami bądź haftem. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, w wersjach dla dziewczynek, chłopców bądź pościel niemowlęca do łóżeczka uniwersalnej.

Pościel do łóżeczek dziecięcych 140×70

Oferujemy je w różnych kombinacjach elementowych: Pościel dla dzieci 2-elementowa kołderka +poduszka. 3-elementowa kołderka, poduszka, ochraniacz standardowy, dedykowany do łóżeczek o wymiarach 120x60cm. 4-elementowa kołderka, poduszka, ochraniacz, baldachim tkanina lub woal, bez podpory mocującej. 5-elementowa kołderka, poduszka, ochraniacz oraz wypełnienie najczęściej klasyczne, bawełniane: kołderka oraz poduszka. 6-elementowa kołderka, poduszka, ochraniacz, baldachim tkanina lub woal, bez podpory mocującej oraz wypełnienie najczęściej klasyczne, bawełniane: kołderka i poduszka. Całość wraz z wypełnieniem stworzy komplet pościeli niemowlęcej do łóżeczka dziecięcego.

Pościel dziecięca do łóżeczka bawełniana czy frote?

Dlatego najbardziej popularnym kompletem pościeli do łóżeczek jest ta o rozmiarach 135×100. Wbrew pozorom jest nieco większa od 120 ale pamiętając jak dzieci potrafią się wykopać zdecydowanie lepiej jest zakupić w większym rozmiarze niż 120 x 60. Pościel dla dzieci do łóżeczka 120×60, posłuży nam na nieco gdy dziecko będzie miało nawet dobrych kilka lat. Oferujemy również akcesoria dodatkowe do komplet pościeli do łóżeczka 120×60, jak rożki czy organizery, wykonane z tych samych tkanin, pozwalające stworzyć urocze zestawy, które pięknie ożywią pokój Maluszka. Pościel dla dzieci do łóżeczka dziecięcego jest również pakowana w kartonowe pudełka dlatego idealnie nadają się na prezent.