Filtruj produkty Widoczne wszystko 2 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Komplet pościeli do łóżeczka dziecięcego

Komplet pościeli do łóżeczka oraz zabawki, przedmioty i różnego rodzaju akcesoria umieszczone w łóżeczku dziecięcym, stymulują zmysł wzroku. Wpływają także na rozwój zmysłu i słuchu dziecka. Ponadto mają wpływ na jego rozwój psychoruchowy. Mniej więcej ok. 4 tygodnia życia dziecko zaczyna interesować się otoczeniem. Nie widzi jeszcze wystarczająco dobrze, ale dostrzega przedmioty w odległości 15-35 cm. Warto wtedy pomyśleć o kupnie karuzeli do łóżeczka. Kokony dla niemowląt.

Pościele do łóżeczek w zestawach i kompletach

Karuzele z pozytywkami są najczęściej kupowanymi akcesoriami dla noworodka. Dla maluszka najlepsze będą karuzele i akcesoria w kolorach biało-czarnych. Dlatego ponieważ maleństwo nie odróżnia jeszcze w tym wieku kolorów. Kontrastowe, barwne elementy pozytywek w postaci zwierzątek itp., przyciągną jego uwagę zwłaszcza jeżeli usłyszy dźwięki muzyki. Zdecydowanie najlepsze dźwięki dla malucha to odgłosy przyrody i muzyki klasycznej. Proponujemy wybrać karuzelę wygrywającą kilka różnych melodii, które w razie potrzeby można włączyć ciszej lub głośniej.

Zestawy pościeli do łóżeczek dziecięcych.

Jak już mamy skompletowane łóżeczko i komplet pościeli do łóżeczka a dziecko jest już na etapie rozwijania zdolności chwytania. Możemy zakupić różnego rodzaju przedmioty i kupić mu grzechotki. Zabawy grzechotką stymulują rozwój słuchu, dotyku i wzroku. Głaskanie, przytulanie, poznawanie różnych faktur- stymuluje zmysł dotyku. Zabawy z grzechotkami lub szeleszczącymi pluszakami mają duży wpływ na rozwój psychomotoryki dziecka w wieku niemowlęcym. Kolejnym produktem na który warto zwrócić uwagę to pozytywki dla dzieci które możemy praktycznie używać wszędzie. Zawiesić ją do łóżeczka, do fotelika czy tez do krzesełka do karmienia. Możemy również przymocować ja w samochodzie czy urozmaicić matę edukacyjną o nowe elementy. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabawek edukacyjnych w tym mat, które niemowlaki uwielbiają. Komplet pościeli do łóżeczka zawsze w kilku kolorach i wzorach. Szeroka oferta baldachimów do łóżeczek dziecięcych.