Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 65 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Poduszka dla niemowlaka – na zdrowy i spokojny sen

Poduszka dla niemowlaka do łóżeczka lub wózka jest istotnym elementem wyposażenia łóżeczka. Poduszki płaskie dedykowane są dla noworodków i niemowląt. Poduszka dla niemowlaka grubsza natomiast dla starszych dzieci. Poduszki specjalistyczne typu klin to poduszka o przekroju trójkątnym. Wykonane z pianki termoplastycznej, której główną cechą jest dopasowywanie się do kształtu ciała pod wpływem temperatury. Ich profilowany kształt gwarantuje prawidłowe ułożenie kręgosłupa,a ułożenie główki nieco wyżej od reszty ciała zapobiega ulewaniu się pokarmu.

Poduszki do wózka i do łóżeczka dla niemowląt

Poduszka dla niemowlaka klin wyposażona jest w system otworów i kanalików który umożliwia swobodny przepływ powietrza. Poduszki umieszczone są w poszewkach frotte lub żakardowych. W zależność od modelu posiadają zdejmowalne poszewki do prania. Występują w trzech rozmiarach. Dlatego pasują do łóżeczek 120×60 cm, 140×70 cm oraz do wózków dziecięcych. Poduszki specjalistyczne typu Memo to innowacyjny produkt stworzony specjalnie z myślą o delikatnej główce dziecka. Szeroka oferta rożków dla niemowląt.

Poduszka do wózka dziecięcego dla niemowląt

Poduszka dla niemowlaka wykonana z pianki z pamięcią. Jest to poduszka tóra pod wpływem nacisku i ciepła ciała odwzorowuje kształt główki maluszka. najważniejsze że pianka zachowuje profil kształtu jeszcze przez kilka sekund po zmianie pozycji. Zapewnia uczucie miękkości podczas snu,zapobiegając odgnieceniom i deformacją wrażliwej główki niemowlęcia. Poszewka z antyalergicznej dzianiny żakardowej zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Tradycyjne poduszki 40x40cm – jaśki, w poszewkach bawełnianych z haftem lub aplikacją. pasują do oferowanych zestawów pościelowych, Poduszka dla niemowlaka to nie tylko praktyczny, ale również dekoracyjny element wyposażenia łóżeczka. W ofercie są również nieco mniejsze jaśki bawełniane lub polarowe, o wymiarach 35x35cm lub 38x38cm. Dlatego doskonale sprawdzą się w wózku czy w kołysce, a miękkie pluszowe poduszki oraz kocyki podczas podróży lub spacerów, zapewniając maluchowi komfortowy i przyjemny wypoczynek .Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą poduszek do karmienia. Wypełnienia do poduszek – kołderka dla dziecka.