Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 119 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Pościel 100×135 dla noworodka lub120x90

Pościel 100×135 trzy elementowy składa się z poszewki na kołderkę, poszewki na poduszkę i ochraniacza na szczebelki. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór pościeli polskich producentów wykonanych z atestowanych tkanin. Tkaniny posiadają atest a nadruk jest wodnymi bezpiecznymi farbami. Ochraniacze możemy podzielić na zszyte a także na takie z których możemy gąbkę wyciągnąć do prania. Ochraniacze występują w kilku wariantach od łóżeczek 120×60 oraz 140×70. Pełna oferta kołderek dla dzieci.

Pościele do łóżeczek z bawełny i weluru

Ochraniacze są tez w różnych długościach. Występują jako dookoła łóżeczka które zabezpieczają je całkowicie lub połowę. Najbardziej popularne są zestawy wykonane z bawełny ale dostępne są również pościele welurowe, flanelowe, z bawełny satynowej gładkiej lub prążkowanej. Pościel 100×135 cm posiadają starannie schowane zamki dla jeszcze większego bezpieczeństwa niemowląt i starszych dzieci.. W zależności od producenta pościel 100×135 3-elementowe będą różnić się między sobą np. ochraniaczami, które mogą być wyższe, niższe, proste, zaokrąglone. Niektóre modele są zapinane na suwak więc można je prać bez wypełnienia.

Bawełniana pościel 100×135 do łóżeczka dla niemowląt

Bogata oferta kolorów, wzorów, aplikacji i haftów sprawi, że na pewno uda się ciekawie zaaranżować dziecięcą przestrzeń. Do wybranej pościeli polecamy również prześcieradła, baldachimy, wypełnienia i inne akcesoria. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Jeżeli kompletujecie Państwo wyprawkę to miło nam będzie gdy odwiedzicie działa z materacami dla dziecka w którym znajdziecie szeroką ofertę tych produktów