Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 21 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Rożek niemowlęcy usztywniany kokosem

Rożek niemowlęcy usztywniany to produkt który powinniśmy zakupić kompletując wyprawkę dla bobasa. Jest to istotne ponieważ jest to produkt w którym spędza dziecko większość czasu. Zalecamy zakupić minimum dwa rożki niemowlęce. Ponieważ ze względu na to że przez pierwsze 2-3 miesiące życia dziecko jest cały czas opatulone w różku. Powinniśmy mieć produkt na zmianę w przypadku ubrudzenia go czy chęci odświeżenia. Możemy próbować zabezpieczyć go pieluszką flanelową czy tetrową ale nie zawsze zdaje to egzamin.

Rożek niemowlęcy usztywniany matą kokosową

Rożek usztywniany to standardowy rożek niemowlęcy który ma na tylnej ścianie otwór. W otwór wkładamy piankę lub matę kokosową celem usztywnienia, na czas prania możemy usztywnienie odłożyć. Rożki możemy podzielić również na sposób zapinania, i mamy do wyboru rożki wiązane i beciki niemowlęce na rzep. Każdy produkt jest wymiarach ok 80×80 cm i w zupełności starcza do kilku miesięcy, Rożek niemowlęcy działa uspokajająco ponieważ dziecko jest otulone i czuje się bezpieczniej. Szeroka oferta pościeli i produktów do pokoju.

Rożek dla noworodka na dzień i noc

Beciki niemowlęce usztywniane w zależności od producenta możemy prać z usztywnieniem lub bez dlatego koniecznie przeczytajmy dane dotyczące prania. Rożek niemowlęcy posłuży nam tak jak wspomnieliśmy do ok 2- 3 miesięcy. Zaleca się układanie dziecka w łóżeczku na poduszce klin. Standardowa poduszka od pościeli jest zbyt miękka. Poduszka klin pozwala utrzymać odpowiednia pozycję pokarm po posiłku spływa do brzuszka a dziecko mniej ulewa.

Szeroka oferta becików – rożków dla niemowląt

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rożki niemowlęce usztywniane i bez usztywnienia następujących firm: Amy, Gluck, Matex, Duet Baby, Ceba, Klupś, Tomi, Baby Zone, zapraszamy na zakupy. Warto zwrócić uwagę na beciki które są dwustronne z różnych tkanin, można w takich przypadkach w zależności od pory roku używać bawełny lub np. flaneli czy tez minky. W przypadku zapytań dotyczących oferty produktowej zapraszamy do kontaktu z działem handlowym. Oferta pojemników na pieluszki dla komfortu rodzica.