Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 49 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Adapter do fotelika Maxi Cosi i innych firm

Adapter maxi cosi do fotelika samochodowego w kategorii 0-13 oraz 0-10 kg. Jeżeli chcemy zamontować fotelik samochodowy nosidełko dla nie niemowląt na ramie wózka jest konieczny. Adapter to plastikowy lub plastikowo-metalowy element, który umożliwia wpięcie fotelika samochodowego ramie wózka. Zastosowanie adapteru daje możliwość stworzenia tra-vel system. Możliwość montażu fotelika samochodowego na konstrukcji ramy wózka to komfort. Adaptery umożliwiają nam poruszanie się z fotelikiem bez konieczności posiadania w danej chwili gondoli. System taki jest szczególnie polecany aktywnym mamom przy krótkich spacerach lub wyjściach. Eksperci od medycyny nie zalecają jednak spacerów w foteliku. Szczególna uwagę musimy zwrócić, gdy chcemy spacerować w chłodniejsze dni. Bezpieczny montaż fotelika – adapter maxi cosi. Szeroka oferta wózków dla bliźniąt rok po roku.

Adapter do fotelika – sposób na montaż fotelika na ramie wózka

Adapter maxi cosi do fotelika – sposób na montaż fotelika na ramie wózka. Edukacja dotycząca bezpiecznego przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych przekłada się na świadomych rodziców. Stanowią oni sporą grupę klientów, którzy w pierwszej kolejności decydują się na zakup fotelika samochodowego. Fotelik który spełni ich wymagania i będzie pasował do samochodu oraz będzie rewelacyjne wypadał w testach takich jak np. ADAC będzie tym który chcą. Dopiero potem zmierzają ku poszukiwaniom wózka. Oczywiście nie stanowi to problemu, ponieważ producenci cenionych fotelików wyszli naprzeciw takim sytuacją. Adapter maxi cosi umożliwia, montaż fotelika do niemalże każdego wózka. Warto wspomnieć sprzedawcy przy zakupie wózka o posiadanym już foteliku. Z pewnością sprawdzi czy dany model aby na pewno będzie kompatybilny z fotelikiem.

Trawel system adapter do fotelika 0-13 kg

Istnieją modele fotelików, które posiadają już wbudowany adapter maxi cosi i można zamontować je na ramie bezpośrednio jednakże dotyczy to produktów tej samej marki. Takie rozwiązanie daje np. Concord, Recaro, Roan czy Kiddy. Polscy producenci w większości wózków głęboko-spacerowych czy zestawów 3w1 dodają komplet adapterów w zestawie. Zachodni producenci tacy jak Maxi-Cosi, Quinny, w modelach wózków Mura czy Buzz – adapter maxi cosi dodawany jest do wózka spacerowego. Oczywiście, jeśli w komplecie nie znajdują się adaptery wtedy można dokupić je osobno. Na dzień dzisiejszy walkę o rynek głównie za pomocą nowinek technologicznych i rozwiązań travel-system walczą największe koncerny fotelików samochodowych. W tej grupie są producenci Maxi Cosi, Cybex, Jane, Mutsy W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu – udzielimy Państwu czy na danym stelażu wózka można zamontować dany fotelik nosidełko, a także doradzimy jaki adapter maxi cosi wybrać. Wózki i adaptery dla trojaczków