Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 36 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Parasolka do wózka przeciwsłoneczna – sposób na słoneczne dni

Parasolka do wózka przeciwsłoneczna to produkt na który klienci decydują się najczęściej latem. Zdarza się że jest niezastąpiona zimą kiedy słońce jest nisko. Parasolki przeciwsłoneczne są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Dlatego można ja dopasować do każdego modelu wózka dziecięcego. Zanim się zdecydujemy powinniśmy sprawdzić czy dany produkt będzie pasował do naszego wózka. Jest to ważne ponieważ nie każda parasolka do wózka będzie pasowała do każdego wózka. Standardowo parasolki przeciwsłoneczne dzielimy na z filtrem UV i zwykłe. Każda parasolka do wózka poza tym że jest przeciwsłoneczna chroni przed deszczem ale tylko w przypadku delikatnych i opadów. Nie można jest stosować jako parasolki przeciwdeszczowej.

Parasolka przeciwsłoneczna do wózka spacerowego

Tkaniny z których jest wykonana parasolka do wózka przeciwsłoneczna jest natryskiwana specjalną substancja która nie przepuszczać promieni UV. Parasolki przeciwsłoneczne mają min 2 regulacje pochylenia. Jest to dlatego aby było łatwo ją dostosować do kąta padania promieni słonecznych. Pierwszą opcją regulacji jest sprężyna znajdująca się tuż pod czubkiem parasolki. Umożliwia ona wygięcie parasolki do 90 stopni. Drugą możliwościowa regulacji parasolki chroniącej przed słońcem jest sprężyna w uchwycie, zakres jest również jest bogaty i wynosi ok 90 stopni. W zależności od modelu wózka dziecięcego lub spacerowego parasolka do wózka ma dwa uchwyty do. Standardowy uchwyt umożliwia montaż parasola przeciwsłonecznego na każdym wózku spacerówce o okrągłym profilu do średnicy 16 mm. Można też zamontować na innym kształcie niż rurka ale ma to wpływ na jego stabilność.

Parasolka do wózka z uniwersalnym uchwytem

Dla wózków dziecięcych głęboko-spacerowych i parasolkowych z profilami niestandardowymi polecamy duży uchwyt. Uchwyt który pasuje do każdego profilu ramy. Bez problemu można zanotować parasolkę na wózkach takich firm jak : Joolz ,Quinny, Recaro. Duży uchwyt do parasolek przeciwsłonecznych to znakomity produkt i pewność stabilnej parasolki. Dla osób którym parasolka do wózka nie odpowiada a szukają alternatach rozwiązań polecamy osłonkę Dooky. Jest to osłonka wykonana z bawełny zaczepiania klipsami plastikowymi o budkę i wiązana do rączki wózka. Jest to nowoczesny produkt zapewniający odizolowanie dziecka od promieni słonecznych. Stanowi super zabezpieczenie dla osób które zaglądają nam do wózka:) W przypadku uszkodzenia uchwytu do parasolki bez problemów znajdziecie Państwo w naszej ofercie same uchwyty, duże jak i standardowe uchwyty do parasolek.