Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 110 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Śpiworek do wózka jaki wybrać polar, wełna czy bawełna.

Śpiworek do wózka powinniśmy dobrać do klimatu w jakim żyjemy. Kupując śpiworki wózka mamy dosyć spory wybór. Możemy zakupić śpiwór do wózka głębokiego, spacerowego lub uniwersalny. Możemy zakupić produkt ocieplany kilkoma materiałami takimi jak bawełna, minky, polar czy wełna.
W ofercie śpiworów są takie które są uniwersalne i łączą w sobie funkcje okrycia na nóżki do wózka lub śpiworka.
Śpiworek do wózka i fotelika ocieplany i gruby Śpiworek do wózka Śpiworek do wózka z polarem

Wybierając śpiworek do wózka możemy zwrócić uwagę na jego rozmiary. Do gondoli ciężko nam będzie włożyć śpiworek który jest uniwersalny i ma wymiar do 110 cm. Konstrukcja i wielkość gondoli nie pozwala na umieszczenie tak dużego produktu w środku gondoli. W wózkach zagranicznych w większości gondolka jest do ok 75 cm a w polskich wózkach ok 80. W takim przypadku do wózków głębokich polecamy śpiworki które mają maksymalnie 90cm. Musimy też pamiętać że śpiworek do wózka z owczej wełny ma dużo większe rozmiary i tez może być go ciężko zmieścić do gondoli wraz z dzieckiem.
do gondoli Śpiworek do wózkaŚpiworek do wózka dziecięcego Śpiworek do wózka dla dziecka

Śpiworek do wózka głęboko spacerowego polarowy lub minky

Kolejnym etapem przy wyborze śpiworków do wózków jest jego ocieplenie. Tu należy zwrócić uwagę przede wszystkim na uczulenia i alergię. Kupując śpiworek do wózka z owczą wełną musimy przewidzieć czy nasze dziecko gry położymy jego główkę na ociepleniu z owczej wełny będzie spało komfortowo, czy może wpłynie to podrażanie skóry i dróg oddechowych.

polarowy Śpiworek do wózkabawełniany Śpiworek do wózkakolorowy Śpiworek do wózka

Śpiworki do wózka możemy zakupić z ociepleniem z polaru czy minky. Jest to gwarancja braku uczulenia, i komfortu przy czyszczeniu. Taki śpiworek możemy bez problemu włożyć do pralki i wyprać w temperaturze uzależnionej od tkaniny od 30 do 60 stopni. Śpiworek do wózka z polaru czy minku nie zapewni dziecku takiej ciepłoty jak ten z owczej wełny. Temperaturę dziecka możemy również korygować ubraniem wierzchnim czy np. ciepłą bluzką.

Ocieplany śpiworek do wózka spacerowego z opcją przedłużenie

Śpiworki z bawełniany produkt który idealnie sprawdzi się na lato i ciepłe wiosenno jesienne dni. Śpiworek taki pełni również funkcje osłony od wiatru.

polarowy i ciepły Śpiworek do wózka ocieplany Śpiworek do wózka Śpiworek do wózka z klapą
Śpiworek do wózka a jego rozmiar. Na rynku dostępnych jest wiele produktów do takich którzy producenci twierdzą że jest to produkt 6w1. Producenci zachwalają ze może być do sanek, wózka, gondoli itp. Niestety realia pokazują że uniwersalnych śpiworków nie ma bo i po co ciepły śpiworek do fotelika jak w samochodzie jest inna temperatura już po paru minutach. Jak już wcześniej wspomniałem duży śpiworek nie wejdzie do gondoli o foteliku wspomnieć nie można.
90 cm Śpiworek do wózka Śpiworek do wózka z mufką czarny Śpiworek do wózka

Jaki śpiworek do wózka wybrać polar, wełna, bawełna czy minky

Na rynku są dostępne 3 rozmiary śpiworów do wózka:
Śpiworek 90 cm. Jest to produkt który możemy zastosować w gondoli idealnie się zmieści i sprawdzi się idealnie przez cały okres użytkowania gondoli. Produkt ten w zależności kiedy urodziliśmy dziecko może posłużyć do ok 2 lat w wózku spacerowym.
Śpiworek 90-110 cm być może się zmieści do wózków z większą gondolą ale posłużą dłużej w spacerówce nawet dla dzieci do 4 lat. Śpiworki te w większości mają komfort że możemy rozpiąć dolny zamek i wystawić brudne buty jak dziecko np. je jesienią czy zimą ubrudzi.
Śpiworek do wózka szaryszary Śpiworek do wózka cieplany Śpiworek do wózka

Tak jak widzicie wybór wcale nie jest prosty. Śpiworek do wózka może być również odporny na deszcz ale musimy zakupić taki który ma impregnowaną tkaninę i na pewno odpadają te śpiworki które z wierzchu mają minky czy polar.

Śpiwór do wózka z polaru lub z bawełny

Śpiwór do wózka dziecięcego i fotelików samochodowych to produkt po który najczęściej sięgają porą jesienno wiosenną gdy przychodzą chłodniejsze dni. Śpiwory do wózka występują w 3 rodzajach różnych tkanin oraz w dwóch długościach. Najczęściej klienci kupują produkty z polaru ponieważ nie uczulają oraz bez problemu można śpiworek do wózka dziecięcego  z polaru wyprać w pralce. Jest on wykonany z 3 warstw warstwy wierzchniej, ocieplony i polaru od wewnątrz. Śpiworki z owczą wełną to produkt który znajduje swoje grono klientów na wschodzie oraz krajach Skandynawii. Śpiwór do wózka jest wykonany z owczej wełny od 100 do 30 % jest dużo cieplejszy niż pozostałe. Nie mniej cześć rodziców nie chcąc sprawdzać czy dziecko się uczuli czy tez nie nie sięgają po niego.
Śpiworek do wózka ciepły ciepły Śpiworek do wózka ciepły Śpiworek do wózka

Śpiwór dla niemowlaka do wózków z owczej wełny

Kolejnym śpiworkiem do wózków jest śpiworek bawełniany doskonale się sprawdza chłodniejszymi porami wiosenno jesiennymi. Niemniej nie do końca doskonały jest zimą kiedy temperatury spadną sporo poniżej 0. Śpiwór do wózka występuje w dwóch różnych długościach i mają 90 cm lub też 90 + 20cm. Śpiwór do wózka dzięki temu rozwiązaniu będzie służył nieco dłużej od do ok 3-4 lat. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą śpiworów do sanek.
do wózka Śpiworek do wózka Śpiworek do wózka do gondoli Śpiworek do wózka różowy

Czy śpiworek do wózka jest nieprzemakalny

Tkaniny stosowane w śpiworkach do wózków są najczęściej tkaninami z których szyje się wózki dziecięce. Są to tkaniny które są impregnowane, chronią materiał przed delikatnym przemoczeniem. Nie mniej w przypadku deszczu należy używać folię przeciwdeszczową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą folii przeciwdeszczowych do wózka.

Śpiworek do wózka z futelkiem Śpiworek do wózka polalrowy Śpiworek do wózka niebieski