Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 29 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Śpiworek do fotelika ciepło i komfort

Śpiworek do fotelika samochodowego to produkt, który przydaje się zwłaszcza tym którzy poruszają się samochodem na krótkich odcinkach. Wiele produktów na naszym rynku nosi informację produktów wielofunkcyjnych. Są to produkty czyli śpiwory do fotelika 2w1, 3w1, 4w1 i więcej. Niestety pomimo tego że śpiwór do sanek może być zamontowany do wózka głębokiego i spacerowego to nijak nie nadaje się do fotelika samochodowego. Śpiwory do fotelika samochodowego w odróżnieniu od śpiworków do wózków jest wykonany z dużo cieńszych tkanin. Ponieważ temperatura w samochodzie nie jest taka jak na dworze. Dlatego jest on dużo mniejszy gabarytowo i posiada otwory na szelki w innych miejscach niż śpiworki do wózka. Stosując śpiworek do fotelika mamy gwarancję że dziecku będzie wygodnie i będzie miało odpowiednią temperaturę. W przypadku kiedy chcemy się wybrać w dłuższa podróż zalecamy nagrzać samochód i przewozić dziecko w grubszym pajacu czy kombinezonie.

Kocyk do fotelika śpiworki do fotelika

Coraz częściej śpiworki do fotelików samochodowych są zastępowana kombinezonem które mają wycięte w odpowiednich miejscach otwory na przeprowadzenie pasów. Kolejnym produktem który zdobywa serca klientów to ciepłe kocyki. Kocyki które posiadają wycięte otwory na pasy fotelików samochodowych i mogą być stosowanie jako śpiworek do fotelika. W późniejszym czasie kocyk do zabawy, wózka itp. Kupując śpiwory do fotelików mamy 99% pewność że będzie pasował do naszego fotelika 0-10 lub 0-13 kg. Można je zamontować do takich firm jak: Romer, Maxi Cosi, Coletto, Diono, Fisher Price. Śpiworki do fotelików pasują do wszystkich modeli fotelików takich jak:Cabrio, Aton, Citi, Carbio Fix, Pebble.

Impregnacja i konserwacja śpiworka do fotelika samochodowego

Śpiworek do fotelika głównie używany jest w chłodne dni gdy wyruszamy w podróż. W chwili kiedy jedziemy w samochodzie najczęściej odkrywamy maluszka by nie się spocił. Dlatego nie jest wymagana impregnacja tkanin tak by nie przemakał. W chwili delikatnego deszczu spokojnie sobie poradzimy a w przypadku jeżeli mamy obawy, możemy zakupić do fotelika samochodowego folię przeciwdeszczowa